ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هشدار سفر به مازندران

© Sputnikمازندران
مازندران - اسپوتنیک ایران
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از نامساعد بودن استان مازندران در بحث شیوع کرونا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، رضا حاجی پور نماینده مردن آمل در مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت نامطلوب شیوع کرونا ویروس در استان مازندران بیان داشت: استان مازندران همیشه مسافر پذیر بوده و هست، ظرفیت های استان موجب شد در این سال ها خانواده ها در شهرهای استان محل زندگی و استراحت برای خود تهیه کنند و پایان هفته ها و یا در ایام تعطیلات به این استان سفر کنند.

وی خاطر نشان کرد: استان مازندران وضعیت خاص خود را دارد، ما متناسب با شرایط می توانیم در خدمت مهمانان و هموطنان باشیم، اکنون در یک شرایط خاص قرار داریم، علی رغم همه امکانات مراکز بهداشتی و درمانی در سطح استان ولی متاسفانه خیلی از شهرستان های استان در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا وضعیت قرمز دارند.

وی بیان داشت: از مردم عزیز ایران و هموطنانی که در روزهای پایانی هفته به مازندران سفر می کنند درخواست می کنم فعلا به این استان سفر نکنند، اگرچه ممکن است افراد بگویند ما پروتکل ها را رعایت می کنیم، اما سوال این است که آیا افراد و مسافرین به فروشگاه ها و نانوایی ها مراجعه کنند یا خیر؟ همین تماس های اجتماعی موجب افزایش شیوع بیماری می شود.

نماینده مردم آمل افزود: کادر درمانی استان، پرستاران و پزشکان شبانه روزی در حال تلاش و فعالیت هستند و خسته هستند، از پایتخت نشینان و همومطنان خواهش می کنم فعلا در این شرایط به استان مازندران سفر نکنند و سفر خود را در این مدت به تعویق بیندازند تا با امید به خدا شرایط بهبود پیدا کند، استان از این شرایط خارج شود و ما بتوانیم پذیرای عزیزان و مسافرین باشیم.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала