ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ناآرامی ها در پایتخت یونان به دلیل تمدید قرنطینه + ویدئو

© Sputnik / Vladimir Fedorenko / ورود به گالری تصاویرناآرامی ها در پایتخت یونان به دلیل تمدید قرنطینه + ویدئو
ناآرامی ها در پایتخت یونان به دلیل تمدید قرنطینه + ویدئو  - اسپوتنیک ایران
عصر چهارشنبه در شهرک آسپروپیرگوس در شمال آتن در رابطه با تمدید مقررات سختگیرانه قرنطینه در این منطقه تا 6 ژانویه ، ناآرامی هایی رخ داد.

به گزارش اسپوتنیک این مطلب را نشریه اینترنتی محلی aspropyrgosnews.gr  اطلاع داده است.

قرنطینه کامل از  17 دسامبر به مدت یک هفته در سه дзпш  آسپروپیرگوس ، ایلوسیس و ماندرا ، واقع در آتن در ارتباط با افزایش تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا برقرار شد. سپس تصمیم بر این شد که اقدامات اضطراری ، ابتدا تا 30 دسامبر و  سپس  تا 6 ژانویه تمدید شود.

​مخالفان اقدامات سختگیرانه برای تمدید قرنطینه  عصر چهارشنبه در منطقه گوریتسا آسپروپیرگوس برای تظاهرات مسالمت آمیز كه به صورت زنده از یک شبکه تلویزیونی محلی  ، گرد هم آمده و سپس برخی از شركت كنندگان شروع به پرتاب کوکتل مولوتف به سمت پلیس کردند.

نشریه اینترنتی  یونانی می نویسد : "این منطقه به میدان جنگ تبدیل شد. حدود 10 دقیقه انفجارهای مداوم کوکتل مولوتف به گوش می رسید. پلیس به نوبه خود از گاز اشک آور برای پراکنده کردن جمعیت استفاده کرد."

گفته می شود حدود 100 نفر در این ناآرامی ها شرکت کرده و به پرتاب سنگ و کوکتل مولوتف به سوی پلیس پرداختند .

​در روزهای گذشته حوادث مشابهی در محله سپروپیرگوس رخ داده بود. پیش از این گزارش شده بود که شورش های آسپروپیرگوس توسط کولی هایی که در محله این شهر زندگی می کنند ، سازماندهی شده بود.

مقامات یونان به دلیل اوضاع اپیدمیولوژیک دشوار ، محدودیت های وضع شده از 7 نوامبر را تا پایان تعطیلات کریسمس در 7 ژانویه ، تمدید کردند. در تعدادی از مناطق قرنطینه کامل برقرار شده است.

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала