ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید
Agencia de noticias Sputnik - اسپوتنیک ایران
چندرسانه ای
چند رسانه ای - گزارش تصویری، کاریکاتور و داده نمای در موضوعات مختلف را در بخش چند رسانه ای خبرگزاری اسپوتنیک ایران ببینید

تئوری ترامپ : تحریم های بیشتر برای موفقیت بیشتر

31. ترامپ گله می‌کرد که کیم جونگ اون با چین و روسیه دیدار می‌کرد
31. ترامپ گله می‌کرد که کیم جونگ اون با چین و روسیه دیدار می‌کرد  - اسپوتنیک ایران
ترامپ گله می‌کرد که کیم جونگ اون با چین و روسیه دیدار می‌کرد تا ما را در وضعیت ناخوشایندی قرار بدهد اما او گفت که «دیدار سنگاپور بهر حال یک دیدار موفقیت‌آمیز خواهد بود». « ما باید تحریم‌های بیشتری برقرار کنیم از جمله علیه چین به دلیل بازکردن مرزها. کیم پر از گُه است، ما 300تحریم دیگر را می توانیم روز جمعه برقرار کنیم».

ترامپ گله می‌کرد که کیم جونگ اون با چین و روسیه دیدار می‌کرد تا ما را در وضعیت ناخوشایندی قرار بدهد اما او گفت که «دیدار سنگاپور بهر حال یک دیدار موفقیت‌آمیز خواهد بود». «ما باید تحریم‌های بیشتری برقرار کنیم از جمله علیه چین به دلیل بازکردن مرزها. کیم پر از گُه است، ما 300تحریم دیگر را می توانیم روز جمعه برقرار کنیم».

کتاب جان بولتون

خبرگزاری اسپوتنیک اقدامات ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به شیوه ای غیرمعمول خلاصه می کند.
ما 50 کاریکاتور را بر اساس کتاب جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی دونالد ترامپ « اتاقی که در آن اتفاق افتاد. خاطرات کاخ سفید » را برای شما آماده کرده ایم، که علیرغم تلاش های دولت آمریکا برای جلوگیری از انتشار آن، منتشر شد.
50 کاریکاتور درباره پیچیدگی های روابط ترامپ با دولتمردان آمریکایی، با ولادیمیر پوتین، حسن روحانی، بشار اسد، کیم جونگ اون، شی جین پینگ، رجب طیب اردوغان، رهبران اروپا و سایر سیاستمداران جهان، همچنین در مورد تحریم های ضد ایرانی و سرنوشت برجام ، در مورد جنگ افغانستان و عراق، در خصوص تهدید داعش و سایر جنبه های سیاست ترامپ، البته از نظر نویسنده این کتاب، جان بولتون.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала