فوت یک اسرائیلی بر اثر سکته قلبی بعد از تزریق واکسن فایزر

© REUTERS / YVES HERMANفوت یک اسرائیلی بر اثر سکته قلبی بعد از تزریق واکسن فایزر
فوت یک اسرائیلی بر اثر سکته قلبی بعد از تزریق واکسن فایزر
 - اسپوتنیک ایران
Telegram
یک اسرائیلی مسن روز دوشنبه بر اثر سکته قلبی بعد از دریافت واکسن فایزر فوت کرد.

به گزارش اسپوتینک وزارت بهداشت اسرائیل اطلاع داد که آزمایشات اولیه ارتباط متقابل بین فوت فرد و واکسن را نشان نمی دهد.

در اطلاعیه وزارت بهداشت اسرائیل آمده است: « مرد ۷۵ ساله از شمال کشور که از بیماری های قلبی و غدد رنج می برد و پیشتر هم چند سکته قلبی را رد کرده بود، صبح امروز واکسن ضد کرونا تزریق کرد و در خانه اش بلافاصله بعد از تزریق واکسن فوت کرد.»

این وزارت خانه کمیسیون ویژه برای بررسی این حادثه ناخوشایند تشکیل داده است و رئیس بخش امنیت و کیفیت وزارت بهداشت مسئول آن است.

در اطلاعیه وزارت بهداشت خاطر نشان می شود: « آزمایش اولیه ارتباط بین فوت این مرد و واکسن را نشان نمی دهد، واکسیناسیون ادامه دارد.»

واکسیناسیون ضد کووید ۱۹ از ۲۰ دسامبر در اسرائیل شروع شده است. در مرحله اول کادر پزشکی، دانشجویان پزشکی، کارکنان سازمان های دولتی واکسن می زنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала