ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آمریکا میلیون‌ها دلار برای مقابله با نفوذ روسیه اختصاص داد

© Fotolia / Andreykrآمریکا میلیون‌ها دلار برای مقابله با نفوذ روسیه اختصاص داد
آمریکا میلیون‌ها دلار برای مقابله با نفوذ روسیه اختصاص داد - اسپوتنیک ایران
ایالات متحده 290 میلیون دلار برای مبارزه با نفوذ روسیه اختصاص می‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک، مقامات ایالات متحده مبلغ اختصاص یافته برای مبارزه با نفوذ روسیه در سال مالی 2021 را تعیین کرده اند. اطلاعات مربوطه در سند تأمین مالی کار دولت،که توسط رئیس جمهور کشور، دونالد ترامپ تصویب شده است، نشان داده شده است.

مطابق با این سند، واشنگتن 290 میلیون دلار برای مقابله با نفوذ روسیه و ادعای تلاش این کشور برای ایجاد بی اعتمادی به نهادهای دموکراتیک در سراسر جهان هدایت خواهد کرد. این سند شامل ممنوعیت تأمین مالی فعالیت‌هایی است که ممکن است در تحقق اهداف استراتژیک روسیه موثر باشد و منافع امنیت ملی ایالات متحده را تهدید کند.

همچنین در این سند دستور داده شده است که 300 میلیون دلار برای مبارزه با نفوذ چین، حزب کمونیست چین و همه سازمانهایی که به نمایندگی از آنها اقدام می کنند اختصاص یابد.

علاوه بر این، در مبالغ بودجه بندهایی وجود دارند که برای برنامه های تقویت ظرفیت مأمورین اجرای قانون و نیروهای امنیتی در اروپا، اوراسیا و آسیای میانه هزینه خواهد شد. در عین حال، بخشی از پولی که شرکای شرقی ایالات متحده دریافت خواهند کرد باید به کاهش آسیب پذیری آنها در برابر فشارهای سیاسی روسیه کمک کند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала