ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

مایکل کوهن از انگیزه ترامپ درباره انکار نتایج انتخابات گفت

© REUTERS / Jeenah Moonمایکل کوهن از انگیزه ترامپ درباره انکار نتایج انتخابات گفت
مایکل کوهن از انگیزه ترامپ درباره انکار نتایج انتخابات گفت - اسپوتنیک ایران
وکیل پیشین دونالد ترامپ درباره انگیزه‌ های رئیس سابقش گفت: ترامپ در حال ادامه دادن به چالش کشیدن انتخابات برآمده از غرور و پولش است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایندیپندنت، مایکل کوهن وکیل شخصی سابق دونالد ترامپ در مصاحبه ‌ای با ونیتی فیر اذعان داشت: ترامپ به خوبی می ‌داند که در انتخابات شکست خورده است. او این را می‌داند. اما مساله این است که او غروری دارد که به طرزی باورنکردنی شکننده است و این غرور شکننده او به او اجازه نخواهد داد که تصدیق کند یک بازنده است و در انتخابات به جو بایدن باخته است.

بایدن از ترامپ خواست درباره حملات سایبری منتسب به روسیه تحقیق شود - اسپوتنیک ایران
بایدن از ترامپ خواست درباره "حملات سایبری" منتسب به روسیه تحقیق شود

وی افزود: این مثل قالب کردن یک جنس کم ارزش به مشتری است. وقتی که شما شغلی را به پایان می‌ رسانید همیشه به این فکر می ‌کنید که چطور دوباره خودتان را باز آفرینی کنید. این کاری است که دونالد ترامپ اکنون دارد انجام می‌دهد.

وکیل پیشین دونالد ترامپ در خصوص اینکه دونالد ترامپ در آینده ممکن است چه کار کند، گفت: معتقد است زندگی او پس از ریاست جمهوری آن طور که پیش بینی شده شامل ورود به دنیای رسانه‌ ها خواهد بود.

کوهن اظهار کرد: او می ‌داند که حماسه بعدی داستان او واقعا قرار است مبتنی بر یک شبکه خبری ترامپ باشد. به همین دلیل است که او هر روز با فاکس نیوز می ‌جنگد.

وی افزود: او به دنبال دزدیدن پایگاه حامیان آنها است. زیر او می‌ داند از ۹۰ میلیون دنبال کننده ‌ای که در رسانه‌ های اجتماعی دارد ۲۰ میلیون حامی سرسخت ترامپ هستند.

کوهن بیان کرد، این حامیان پول پرداخت خواهند کرد و اینگونه ترامپ سبک زندگی خود را تامین خواهد کرد.

مایکل کوهن گفت: او از آنها تنها می‌ خواهد ماهی ۴.۹۹ دلار بدهند و شما برای آن ۴.۹۹ دلار در ماه مجبور به شنیدن تمامی مزخرفات و دسیسه‌ های راست افراطی که دونالد ترامپ می ‌تواند تخیل کند، هستید. این چیزی است که او قرار است به شما بفروشد. این معادل ۱۰۰ میلیون دلار در ماه و ۱.۲ میلیارد دلار در سال است. این قرار است پول سوخت هواپیمای بوئینگ ۷۵۷ او را بدهد.

کوهن درباره مساله صدور فرمانهای عفو از سوی ترامپ برای برخی اطرافیانش قبل از ترک ریاست جمهوری گفت، اولین چیزی که به ذهن ترامپ می ‌رسد این است که چه نفعی در این کار برای او بوده و اینکه آیا آن شخص ممکن است در آینده به او آسیب وارد کند یا خیر.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала