ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

تمامی پرواز‌ها به مقصد و از مبدا انگلیس لغو شد

© Sputnikتمامی پرواز‌ها به مقصد و از مبدا انگلیس لغو شد
تمامی پرواز‌ها به مقصد و از مبدا انگلیس لغو شد - اسپوتنیک ایران
وزیر راه و شهرسازی ایران، خبر از تعلیق پروازهای رفت و برگشت انگلیس به مدت دو هفته داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ایران، در حاشیه مراسم بهره برداری از ۸۹ پروژه ریلی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران افزود: شب گذشته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از وزارت راه و شهرسازی خواهان اقدامات سختگیرانه تری برای ورود مسافران از مبدا انگلیس شده بود که ما دیدیم اقدامات سختگیرانه مفهمومی ندارد و لذا با توجه به توصیه اکید رهبر معظم انقلاب اسلامی که خواهان مراقبت بیشتر از ورودی‌ های کشور شده بودند، تصمیم گرفتیم پرواز‌های رفت و برگشت انگلیس را فعلا به مدت دو هفته تعلیق کنیم.

توقف شبانه پروازهای آلمان از انگلیس  - اسپوتنیک ایران
توقف شبانه پروازهای آلمان از انگلیس

وی اضافه کرد: تیم پزشکی وزارت بهداشت هم اکنون در فرودگاه امام خمینی مستقر است و نوتام مربوطه نیز صادر شده است که باید همه مسافران ورودی به کشورمان قبل از پرواز، تست کرونا داده باشند و پاسخ تست نیز منفی باشد.

اسلامی گفت: در این خصوص، اقدامات ما تشدید شده است و کنترل ‌ها را بیشتر خواهیم کرد تا سلامت مردم از این مسیر با خطر مواجه نشود.

وزیر راه و شهرسازی همچنین در خصوص تسهیلات کرونایی شرکت ‌های زیان دیده افزود: تاکنون ۷۰ درصد شرکت‌ های حمل و نقلی وام کرونایی خود را دریافت کرده اند و هیچ تبعیضی بین شرکت ‌ها نبوده و همه شرکت ‌ها در یک فهرست به بانک‌ ها معرفی شده اند.

اسلامی ادامه داد: شرکت ‌ها باید خود را با مقررات بانکی وفق داده و تضمین مورد نیاز بانک‌ ها را تامین کنند چرا که بانک ‌ها تسهیلات را بدون تضمین نمی‌ دهند و پر مشکل ترین شرکت حمل و نقلی، شرکت رجا بود که مشکلش در آستانه حل شدن است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала