ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دستگیری گروگانگیران 20 میلیاردی در تهران

© Photo / IRNA دستگیری گروگانگیران 20 میلیاردی در تهران
 دستگیری گروگانگیران  20 میلیاردی در تهران - اسپوتنیک ایران
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری سه عامل آدم ‌ربایی مرد ۳۰ ساله در کمتر از ۱۰ ساعت خبر داد

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد:  صبح روز شنبه (۲۲ آذرماه) مرد میانسالی به کلانتری ۱۲۳ نیاوران مراجعه کرد و ماموران کلانتری را در جریان وقوع آدم ربایی در محدوده میدان تجریش قرار داد.

قاتلی در قم چندین نفر را گروگان گرفت - اسپوتنیک ایران
قاتلی در قم چندین نفر را گروگان گرفت

وی افزود: شاکی  اظهار کرد که پس از ربودن پسرش، مردی جوان با وی تماس گرفته و اعلام کرده است که پسرش را گروگان گرفته و برای رهایی اش ۲۰ میلیارد ریال وجه نقد درخواست کرده اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه تیم عملیات کلانتری نیاوران مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند، گفت: با رصد های اطلاعاتی چند ساعته هویت اولین متهم پرونده که جوانی ۳۳ ساله بود، شناسایی و متعاقب آن با اجرای طرح مهار، مخفیگاه متهم در محدوده اقدسیه شناسایی شد و ماموران کلانتری موفق شدند با هماهنگی‌ های قضائی فرد گروگانگیر را دستگیر کنند.

وی ادامه داد: متهم در بازجوئی های پلیسی لب به اعتراف گشود و گفت که با دو همدستم چند روز پیش این نقشه را کشیدیم، امروز صبح هنگامی که  سوژه  از منزل خارج شد و به سمت محل کارش در حال حرکت بود، او را تعقیب و در یک نقطه خلوت به زور وی را سوار خودروی خود کردیم و دزدیدیم. بعد به خانواده اش تماس گرفتیم و ۲۰ میلیارد ریال وجه نقد برای آزادی پسرشان درخواست کردیم.

رئیس پلیس پیشگیری تهران اضافه کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه هر دو همدست متهم نیز شناسایی شد و ماموران کلانتری مخفیگاه متهمان را در محاصره خود قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس موقوفه ای با اشاره به اینکه  متهمان زمانی که  خود را در دایره محاصره پلیس دیدند، گروگان خود را آزاد کردند، گفت: بدین ترتیب ماموران کلانتری نیاوران موفق شدند کمتر از  ۱۰ ساعت پس از آدم ربایی، دو متهم دیگر این پرونده را  دستگیر کنند و مرد  گروگان گرفته شده را به آغوش خانواده اش باز گردانند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала