ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنید لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل

موافقت رهبر ایران با تمدید بررسی لوایح FATF

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / موافقت رهبر ایران در خصوص تمدید بررسی لوایح FATF
موافقت رهبر ایران در خصوص تمدید بررسی لوایح FATF - اسپوتنیک ایران
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران از موافقت آیت الله خامنه ای با تمدید بررسی لوایح FATF خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران در خصوص موافقت آیت الله خامنه ای با تمدید بررسی لوایح «FATF» در این مجمع گفت: نامه مقام معظم رهبری پیرو تمدید بررسی «لوایح FATF» در مجمع تشخیص مصلحت با درخواست دولت صورت گرفت.

مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران - اسپوتنیک ایران
بررسی مجدد لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران یادآور شد: مهلت رسیدگی به  «لوایحFATF» در خصوص  CFT و پالرمو تمام شده بود و طبق تبصره ۲۵ آئین داخلی مجمع، نظر شورای نگهبان حاکم می‌شد که دولت درخواست داد این ماده تمدید شود و مجمع رسیدگی را ادامه دهد، که خوشبختانه با این درخواست موافقت شده و به زودی در مجمع مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا این نامه می‌تواند بر نتیجه نهایی رسیدگی مجدد تاثیرگذار باشد، عنوان کرد: لوایح باید در مجمع با شرایط جدید مجدداً رسیدگی شود که ممکن است با شرط‌ها، ملاحظات، رزرو‌ها و تحفظ‌هایی با نگاه به منافع ملی و کشور تصویب شود.

انصاری خاطر نشان کرد: البته من پیش داوری انجام نمی‌دهم اما همین که با تمدید رسیدگی موافقت شده است فرصت مناسبی است که مجمع با دقت بیشتر مجدداً این مساله را رسیدگی کند که ممکن است با شرایط بتوانیم تصویب کنیم.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала