پاداش روحانی برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / پاداش رئیس جمهوری ایران برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا
پاداش رئیس جمهوری ایران برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا - اسپوتنیک ایران
Telegram
وزیر ورزش و جوانان ایران از پاداش رئیس جمهور این کشور به پرسپولیس در صورت قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس روز ۲۹ آذر در فینال لیگ قهرمانان آسیا در کشور قطر به مصاف نماینده شرق آسیا می‌رود.

ای اف سی: فینال پرسپولیس به تعویق نمی‌افتد - اسپوتنیک ایران
ای اف سی: فینال پرسپولیس به تعویق نمی‌افتد

پرسپولیس در حالی قرار است در فینال به میدان برود که سال ۲۰۱۸ هم فینالیست آسیا شده بود اما نتوانست به عنوان قهرمانی برسد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران در تازه ‌ترین گفتگوی خود ضمن بیان اینکه از آخرین قهرمانی یک تیم ایرانی در آسیا حدود ۲۷ سال می‌گذرد، از اختصاص پاداش رئیس جمهوری ایران به پرسپولیس در صورت رسیدن به قهرمانی خبر داد.

سلطانی فر گفت: رییس‌ جمهوری هدیه ‌ای را برای تیم پرسپولیس در نظر گرفته که با قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به آنها تقدیم می‌ شود. الان که چشم یک ملت و مجموعه دوستداران فوتبال به دنبال موفقیت پرسپولیس به عنوان نماینده فوتبال ایران است امیدواریم که با عزم و اراده بتوانید دل همه مردم کشور را شاد کنید. حدود ۲۷ سال است که قهرمان آسیا نشدیم در حالی که در این مدت سه بار به فینال رسیدیم ولی دستمان از جام کوتاه ماند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала