ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پیش بینی های تکان دهنده ساکسو بانک برای سال ۲۰۲۱

© AP Photo / Daniel Ochoa de Olzaساکسو بانک
ساکسو بانک - اسپوتنیک ایران
در سال ۲۰۲۱ بانک انتظار دارد تخریب اخبار جعلی با استفاده از بلاکچین، "خرید" قبرس توسط آمازون و تأثیر منفی یک واکسیناسیون موفق کووید-۱۹ بر وضعیت تجارت بزرگ صورت پذیرد.

به گزارش اسپوتنیک، بانک ساکسو دانمارک ده "پیش بینی تکان دهنده" برتر خود را برای سال آینده منتشر کرده است.

حمایت مالی وزارت خارجه آمریکا برای مقابله با اطلاع رسانی غلط علیه ناتو 
 - اسپوتنیک ایران
حمایت مالی وزارت خارجه آمریکا برای مقابله با اطلاع رسانی غلط علیه ناتو

پیش بینی های بانک از روزنامه "راسیسکایاگازتا" مربوط به یک سری اتفاقات بعید و دست کم گرفته شده است، به همین دلیل ممکن است بازارهای مالی تحت تأثیر یک موج شوک بسیار قدرتمند قرار بگیرند.

در حالیکه این پیش بینی ها نشان دهنده پیش بینی های رسمی بازار ساکسو در سال ۲۰۲۱ نیستند، آنها هشدار می دهند که ممکن است بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل ناچیز بودن وقایع فوق گمراه شوند.

بانک هشدار می دهد، این امر در مورد تلاش برای کشف حدودی ممکن است، البته نه همیشه محتمل! این موضوع در متن همان بحران ناگهانی ویروس کرونا در سال گذشته مطرح است.

استین جاکوبسن مدیر سرمایه گذاری بانک ساکسو می گوید: از نظر پیش بینی های تکان دهنده برای سال ۲۰۲۱، همه گیری کووید-۱۹ و روند دشوار انتخابات ایالات متحده آنچه را که ممکن است آینده ای دور به نظر برسد نزدیک کرده است، تقریباً به هر روند کلان اجتماعی و فناوری سرعت بخشیده است. به بیان ساده، آنچه در سال ۲۰۲۰ اتفاق افتاد به معنای آن است که در سال ۲۰۲۱ آینده از قبل فرا رسیده است. ما سریعترین افت و بهبود بازار را در تاریخ دیده ایم و ترازنامه و کسری بودجه بانک مرکزی با نرخ بی سابقه ای تورم یافته است، بنابراین می توان پیش بینی نه چندان تکان دهنده ای را بیان کرد: ۲۰۲۱ شما را به این فکر می اندازد که آیا می توانید بی وقفه تظاهر کنید همه چیز در نظم است، حتی اگر بازارها از این طریق هدایت شوند".

پیش بینی ساکسو بانک می گوید: ممکن است سال دشواری در انتظار غول های اطلاعاتی به ویژه "آمازون" باشد. به عنوان مثال، دولت ها ممکن است احساس کنند که غول های فناوری بسیار قدرتمند شده اند و مالیات بسیار کمی می پردازند و بنابراین در سال ۲۰۲۱، آمازون با دیدن خصومت روزافزون مقامات، دفتر مرکزی اروپا را به قبرس منتقل می کند. در آنجا آنها با آغوش باز از این شرکت غول پیکر و مالیات آن استقبال می کنند، که به این کشور کمک می کند تا نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی خود را که اکنون تقریباً ۱۰۰٪ است کاهش دهد.

آنها اذعان می كنند كه مشاوران این شركت در بازنویسی كد مالیاتی این جزیره مشاركت خواهند كرد، مدل ایرلندی را به عنوان الگو در نظر می گیرند (بسیاری از شركت های بزرگ به طور سنتی مقر خود را در آنجا ثبت می كنند تا مالیات كمتری پرداخت كنند)، فقط به صورت حتی آرام تر؛ بعلاوه ناظران اروپایی می توانند هم علیه آمازون و هم قبرس اقداماتی را اعمال كنند و ایالات متحده و سایر كشورها نیز فشار بر انحصارات را شروع می كنند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала