ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پیدا شدن انگشتر رهبر ایران در خانه یک سارق

© Photo / HoustondwiPhotos mpپیدا شدن انگشتر رهبر ایران در خانه یک سارق
پیدا شدن انگشتر رهبر ایران در خانه یک سارق - اسپوتنیک ایران
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از پیدا شدن یک انگشتر اهدایی آیت الله خامنه ای در خانه یکی از سارقان سابقه دار تهران خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران، اظهار کرد: چندی پیش در شمال تهران ماشین یکی از مسئولان دولتی به سرقت می ‌رود و بعد از تشکیل پرونده در پلیس این پرونده هم همانند دیگر پرونده ‌ها در دستور کار قرار می ‌گیرد.

​وی افزود: باند ۱۱ نفره سارق خودرو که خودرو‌های ماکسیما، پرشیا و… سرقت می‌ کردند و تمامی این افراد سابقه دار هم بودند توسط مأموران پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت دستگیر می‌ شوند و ماشین همان فرد مسئول هم در کشفیات محل اختفای این باند ۱۱ نفره پیدا می‌ شود.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: طبق وظیفه، پلیس با آن فرد تماس می ‌گیرد و اعلام می ‌کند که خودروی سرقتی اش پیدا شده و برای تحویل به پایگاه پلیس آگاهی مراجعه کند.

سرهنگ شریفی ادامه داد: آن مسئول بعد از مراجعه برای دریافت خودرو می ‌گوید که در داشبورد خودرو، انگشتری که مقام معظم رهبری به وی هدیه داده بود هم وجود داشته که اکنون نیست.

وی بیان کرد: با توجه به اصرار آن فرد و با توجه به ارزش معنوی این انگشتر بازجویی سارقان در دستور کار قرار می‌ گیرد و سارق در اعترافات خود می ‌گوید که در داشبورد ماشین این انگشتر وجود داشته که آن را برای مادرم بردم و الان این انگشتر در خانه نزد مادرم است.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت: مأموران پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت به خانه آن سارق مراجعه می ‌کنند و انگشتر را در آن خانه پیدا می ‌کنند و به آن مسئول تحویل می ‌دهند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала