ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ثبت بیش از 175 هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا

© AP Photo / Mark Lennihanثبت بیش از 175 هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا
ثبت بیش از 175 هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا - اسپوتنیک ایران
در آمریکا با ثبت 175663 مورد جدید از آلودگی به ویروس کووید – 19، شمار کل مبتلایان به این ویروس از 14.7 میلیون فراتر رفت.

به گزارش اسپوتنیک، بر پایه اعلام دانشگاه جان هاپکینز که داده‌هایش خلاصه ای از داده های مقامات فدرال و محلی، و همچنین رسانه ها و سایر منابع باز است، طی روز گذشته بیش از 175 هزار مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا در ایالات متحده شناسایی شده است، 1113 نفر نیز در نتیجه ابتلا به کووید - 19 جان خود را از دست داده اند.

طبق اعلام این دانشگاه، پزشکان در ایالات متحده طی 24 ساعت گذشته 175،663 مورد جدید عفونت را ثبت کرده اند. یآدآور می‌شود که هفته گذشته در روز شنبه، یک رکورد افزایش روزانه ابتلا به ویروس کرونا با 227،885 نفر ثبت شد.

به گفته این دانشگاه، از ابتدای همه‌گیری بیماری در ایالات متحده، بیش از 14.7 میلیون مورد آلودگی به ویروس کرونا ثبت شده است، بیش از 282 هزار نفر جان خود را از دست داده اند. بیش از 5.6 میلیون نفر نیز بهبود یافته اند.

همچنین بر اساس گزارش این دانشگاه، در سطح جهان بیش از 67 میلیون نفر به ویروس کرونا آلوده شده اند، بیش از 1.5 میلیون نفر جان خود را از دست داده اند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала