ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

جاسوسی سایبری و ترور دانشمند هسته‌ای ایران

CC BY 4.0 / Tasnim Agency News / ترور دانشمند هسته‌ای
ترور دانشمند هسته‌ای - اسپوتنیک ایران
سازمان های جاسوسی در جهان به جاسوسی سیگنال و شنود الکترونیکی اقدام می‌کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «واشنگتن اگزماینر»،احتمالا اطلاعات رفت و آمد  فخری زاده از طریق فناوری ماهواره ای آمریکا و دیگر ابزار جاسوسی این کشور، در اختیار تروریست های اسرائیلی قرار گرفته است.

در مقاله منتشره در این نشریه آمده است:«تصمیم گیری در مورد محل حمله و مختل کردن ارتباطات نیروهای امنیتی ایرانی هم از همین طریق انجام شده است. سیستم های اطلاعاتی آمریکا تنها سیستم های ماهواره ای هستند که می توانسته اند به اسرائیل (گروه کیدون موساد) برای مانیتورینگ ورود و خروج فخری زاده کمک کنند».

ایران: ممکن است سرویس‌های جاسوسی چند کشور در ترور فخری‌زاده دخیل باشند - اسپوتنیک ایران
ایران: ممکن است سرویس‌های جاسوسی چند کشور در ترور فخری ‌زاده دخیل باشند

شکی نیست که درصورتی که دستگاهی هدف جاسوسی قرار گیرد به تبع آن تمام پیام‎های ارسال‌شده در برنامه‌های اجتماعی نصب‌شده روی آن دستگاه نیز قابلیت هک شدن خواهند داشت. به همین دلیل گفته می شود که حتی با وجود رعایت تمام اقدامات امنیتی و احتیاطی کاربر، بازهم تمامی فعالیت‎های کاربران در شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم ها در معرض دید جاسوسان سایبری قرار دارد.

بنابراین درصورت تایید این گمانه زنی که گوشی هوشمندی که در اختیار تیم همراه  فخری زاده قرار داشته است از نرم افزارها و پلتفرم های خارجی بهره می برده، امکان ردیابی به راحتی برای دشمنان فراهم شده است. آسیب‌پذیری وسایل الکترونیکی و گوشی‌های هوشمند این امکان را فراهم می کند که سازمان های جاسوسی در جهان به جاسوسی سیگنال و شنود الکترونیکی اقدام کنند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала