ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ادارات در ایران تعطیل هستند یا کار می کنند؟

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران
عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران  - اسپوتنیک ایران
برخلاف اظهارات استانداری تهران مبنی بر تعطیلی ادارات استان تهران از روز شنبه به مدت یک هفته، شب گذشته وزیر کشور اعلام کرد که تمام ادارات بازند و قرار نیست خدمت‌رسانی به مردم متوقف شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس، پس از گذشته یک هفته از محدودیت ‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا که در آن به کاهش حضور کارکنان دولت در ادارات به یک سوم ظرفیت تصریح شده بود؛ جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور شامگاه پنجشنبه طی گفتگویی اعلام کرد: هفته آینده ادارات تعطیل می ‌شود، مگر کسانی که به تشخیص مقامات، حضور آنان ضروری باشد.

کرونا در ایران؛ 12950 مورد جدید و فوت 389 بیمار - اسپوتنیک ایران
کرونا در ایران؛ 12950 مورد جدید و فوت 389 بیمار

روز جمعه ۷ آذرماه انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران اعلام کرد: تصمیم و دستور سازمان اداری و استخدامی استاندارای مبنی بر تعطیلی ادارات شفافیت و صراحت لازم را دارد و این موضوع از فردا، شنبه به تمامی دستگاه ‌های اجرایی ابلاغ می ‌شود.

پس این اظهارات، صبح دیروز غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران در خصوص جزئیات تعطیلی ادارات در استان تهران گفت: در شهرهای با وضعیت قرمز، کارمندان دولت از امروز (۸آذرماه) تا چهاردهم آذر، به منظور قطع انتقال شیوع بیماری کرونا از حضور فیزیکی در محل کار معاف هستند.

لکن برخلاف تمام این تصمیمات و اظهار نظرها، عبدالرضا رحمانی فضلی در برنامه تیتر شب شبکه خبر با تاکید بر اینکه موضوع تعطیلی ادارات تهران مطرح نیست، خاطرنشان کرد: قرار نیست خدمات رسانی به مردم متوقف شود، مردم می ‌توانند به ادارات مراجعه کنند اما تعداد کارمند کمتری در آنجا خدمت رسانی خواهند کرد. ادارات همه بازند و فردا یکشنبه با اعلام پیوست تبلیغی مردم از باز بودن یا نبودن ادارات مطلع می ‌شوند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала