ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

واکنش سفارت ایران در روسیه به ترور فخری زاده

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / واکنش سفارت ایران در روسیه به ترور فخری زاده
واکنش سفارت ایران در روسیه به ترور فخری زاده - اسپوتنیک ایران
سفارت جمهور اسلامی ایران در روسیه ترور رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران را محکوم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سفارت جمهوری اسلامی ایران با انتشار پیامی پیامی ترور محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران را محکوم کرد.

شخصیت‌های هسته‌ای ترور شده ایران - اسپوتنیک ایران
شخصیت‌های هسته‌ای ترور شده ایران

در پیام سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه آمده است: سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه اقدام بزدلانه ترور شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ج.ا.ایران را شدیدا محکوم می نماید.
در ادامه این پیام آمده: قطعا اینگونه اقدامات نه تنها خللی در عزم جمهوری اسلامی ایران در دستیابی به قله های علم و فن آوری ایجاد نخواهد کرد بلکه ملت غیور  ایران ثابت قدم تر از قبل به راه خود ادامه خواهد داد.

شایان ذکر است که ​پیش از این رجا نیوز در گزارشی از ترور محسن فخری زاده، یکی از دانشمندان رده بالای حوزه هسته‌ای و موشکی ایران در منطقه آبسرد دماوند (استان تهران) خبر داده بود. پس از آن وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد که متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء محسن فخری‌زاده موفق نبود و دقایقی قبل این مدیر خدوم و دانشمند پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала