ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

انتشار ویدئوی آزمایش موشک ضد بالستیک جدید روسیه

© Sputnik / Press service of the Ministry of Defence of the Russian Federation / ورود به گالری تصاویرانتشار ویدئوی آزمایش موشک ضد بالستیک جدید روسیه
انتشار ویدئوی آزمایش موشک ضد بالستیک جدید روسیه  - اسپوتنیک ایران
ویدئوی آزمایش موشک ضد بالستیک جدید سیستم دفاع ضد موشکی روسیه در میدان آزمایشات ساری-شاگان در کانال یوتیوب وزارت دفاع روسیه منتشر شده است.

به گزارش اسپوتنیک خاطرنشان می شود که موشک ضد بالستیک جدید "پس از یک سری آزمایشات ، مشخصات مقرر  خود را به طور قابل اعتماد و موثق ثابت کرده و تیم های رزمی با موفقیت کار خود را انجام داده و هدف فرضی را با دقت مقرر مورد اصابت قرار دادند.

پیشتر اعلام شد ارتش روسیه یک موشک ضد بالستیک جدید را با موفقیت آزمایش کرده است.

این موشک از میدان آزمایش ساری-شاگان در قزاقستان پرتاب شده و به هدف اصابت کرده است.

این پرتاب توسط افراد پدافند هوایی و موشکی نیروی هوافضای روسیه را انجام شده است.

وزارت دفاع روسیه خاطرنشان كرد كه سيستم دفاع موشكي فوق الذکر براي محافظت در برابر حملات سلاح هاي تهاجمی هوافضایی در نظر شده است.

آخرین باری که وزارت دفاع روسیه در مورد آزمایشات موشک ضد بالستیک جدید در سایت آزمایش ساری-شاگان اطلاع  دادبود  ،در  اواخر ماه اکتبر بود. پیش از آن ، پرتاب  چنین موشک هایی در ژوئن و جولای 2019 ، فوریه ، ژوئیه ، اوت و دسامبر 2018 و نوامبر 2017 انجامشده بود .

پس از یکی از آزمایشات ، ایگور کوروتچنکو ، عضو شورای اجتماعی وزارت دفاع روسیه خاطرنشان کرده بود کهتحویل  یک موشک ضد بالستیک جدید به ارتش ، توانایی سیستم دفاع موشکی مسکو و منطقه صنعتی مرکزی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала