روحانی: دولت بعدی کاخ سفید، خطاهای گذشته را جبران کند

© Sputnik / Walerij Melnikowروحانی: دولت بعدی کاخ سفید، خطاهای گذشته را جبران کند
روحانی: دولت بعدی کاخ سفید، خطاهای گذشته را جبران کند - اسپوتنیک ایران
Telegram
رئیس جمهوری ایران اظهار داشت: دولت آتی آمریکا در برابر آن همه اقداماتی که چهره آمریکا را تخریب کرد، باید کارهای بزرگی را انجام بدهد و بتواند تا حدی اشتباهات گذشته را جبران کند.

به گزارش اسپوتنیک، حسن روحانی رئیس جمهوری ایران، روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت اذعان کرد: ما امیدواریم دولت آینده آمریکا در اولین گام ‌هایش سیاست‌ ها و اقدامات ضد حقوق بشری و تروریستی ترامپ را به صراحت محکوم کند و سیاست‌ های نادرستی که دولت قبلی در طول ۴ سال اعمال کرد را جبران کند.

مشاور روحانی در دادگاه جرائم سیاسی مجرم شناخته شد - اسپوتنیک ایران
مشاور روحانی در دادگاه جرائم سیاسی مجرم شناخته شد

رئیس جمهور ایران اضافه کرد: سیاست جمهوری اسلامی ایران همانطور که بارها ما تأکید کردیم تعهد در برابر تعهد، اقدام در برابر اقدام، کاهش تنش در برابر کاهش تنش، احترام در برابر احترام، تعهدات بین المللی در برابر تعهدات بین المللی است.

روحانی افزود: اگر چنین اراده ‌ای در حاکمان آینده آمریکا وجود داشته باشد، به نظر من حل مسئله بسیار آسان است. ایران و آمریکا هر دو می‌ توانند تصمیم بگیرند و اعلام کنند که به شرایط ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ بر می ‌گردند. هم ما به شرایط ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ بر می ‌گردیم، هم آمریکا به ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ برگردد.

این می‌ تواند حل بزرگی برای بسیاری از مسائل و مشکلات باشد و مسیر و شرایط را کاملاً تغییر بدهد و بعد مراحل بعدی را می ‌شود در بخش‌ های مختلف ادامه داد گره اصلی با یک اراده و تصمیم می ‌تواند باز شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала