ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

بلاروس اولین محموله واکسن روسی علیه کرونا را تا پایان سال 2020 تولید می کند

© Ministry of Health (Russia) / ورود به گالری تصاویربلاروس اولین محموله واکسن روسی علیه کرونا را تا پایان سال 2020 تولید می کند
بلاروس اولین محموله واکسن روسی علیه کرونا را تا پایان سال 2020 تولید می کند  - اسپوتنیک ایران
بلاروس در شرایط آزمایشگاهی اولین گروه واکسن روسی علیه ویروس کرونا را تا پایان امسال تولید خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری پینویچ سرپرست وزارت بهداشت بلاروس اعلام نمود که در شرایط آزمایشگاهی اولین گروه واکسن روسی علیه ویروس کرونا را امسال تولید خواهد کرد.

واکسن اسپوتنیک وی کرونا - اسپوتنیک ایران
قیمت واکسن های روسی و آمریکایی کرونا چقدر است؟

در این گزارش آمده است: "در شرایط آزمایشگاهی، مطمئن هستم كه اولین محموله امسال تولید خواهد شد. شاید نه بر اساس نظارت سازمان Belmedpreparatov  اما ممکن است بر اساس انستیتوی دیگر، واکسن روسی تولید می شود. اما این امر امسال اتفاق خواهد افتاد. تولید صنعتی - البته این واکسن سال آینده خواهد بود."

پیش از این در یک مکالمه تلفنی رهبر بلاروس الكساندر لوكاشنكو به ولادیمیر پوتین، همتای روسی خود پیشنهاد كرد كه با استفاده از فن آوری های روسیه تولید واكسن علیه ویروس کرونا را در این كشور انجام دهد.

 سرویس مطبوعاتی رئیس جمهور بلاروس اظهار داشت که این پیشنهاد رهبر بلاروس توسط طرف روس مورد تایید قرار گرفته است. سپس معاون وزیر بهداشت بلاروس بوریس آندروسیوک گفت که تولید واکسن روسی علیه ویروس کرونا می تواند در شرکت Belmedpreparaty بلاروس تاسیس شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала