ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آیا ترامپ حتی پس از پایان شمارش آرا شکست در انتخابات را قبول نخواهد کرد؟

© REUTERS / TOM BRENNER آیا ترامپ حتی پس از پایان شمارش آرا شکست در انتخابات را قبول نخواهد کرد؟
 آیا ترامپ حتی پس از پایان شمارش آرا شکست در انتخابات را قبول  نخواهد کرد؟ - اسپوتنیک ایران
شبکه تلویزیونی NBC News با استناد به منابع آگاه اعلام کرد چند مشاور دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی ایالات متحده آمریکا معتقدند که ممکن است وی از به چالش کشیدن نتایج انتخابات دست بردارد ، اما حتی پس از شمارش نهایی همه آرا شکست خود را قبول نکند.

به گزارش اسپوتنیک، یکی از مشاوران ارشد وی گفت: "انتظار نداشته باشید كه او به شکست خود اعتراف كند. مثلاً او خواهد گفت. ما نمی توانیم به نتایج اعتماد کنیم اما من با آنها مخالفت نخواهم کرد"

مشاور دیگری گفت: "او نتایج را می پذیرد و ما هرگز نخواهیم دانست كه آنها تا چه حد دقیق هستند."

به گفته این شبکه  تلویزیونی ، برخی از مشاوران ترامپ هنوز به پیروزی احتمالی وی اعتقاد دارند و همچنان از تلاش های او برای مبارزه حمایت می کنند ، اما تعداد آنها به تدریج در حال کاهش است. برخی از دستیاران رئیس جمهور فعلی خاطرنشان می سازند ترامپ به تدریج درک می کند که نتایج انتخابات لغو نخواهد شد.

سناریوی زندگی ترامپ پس از شکست در انتخابات  - اسپوتنیک ایران
سناریوی زندگی ترامپ پس از شکست در انتخابات

یکی از دستیاران وی گفت: "حتی ترامپ می فهمد که احتمال تغییر نتایج عملاً صفر است.

طبق اطلاعات شبکه تلویزیونی  NBC News ، بسیاری از هواداران رئیس جمهور در تلاشند ترامپ را به ادامه پیشروی ترغیب کنند. یکی از مشاوران گفت: "در اکثریت قریب به اتفاق موارد ، رئیس جمهور می فهمد که برای حرکت به جلو به یک استراتژی نیاز دارد." از جمله طرفداران ترامپ از وی می خواهند برای تقویت نفوذ خود در حزب جمهوری خواه در دور دوم انتخابات مجلس سنای جورجیا شرکت کند.

طبق گزارش رسانه ها ، جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شده است.  وی پیروزی خود را اعلام کرده است. ترامپ رئیس جمهور جمهوری خواه هنوز شکست خود را قبول  نکرده است و وکلای وی در دادگاه های ایالت های  مختلف آمریکا طرح دعوی  کرده و خواستار تعلیق شمارش آرا و بررسی تخلفات ادعایی هستند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала