ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

بهای مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان شد

© Sputnik / Siavash Sobhgahi بهای مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان شد
بهای مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان شد - اسپوتنیک ایران
معاون دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: قیمت گوشت مرغ گرم برای مصرف کننده ۲۰ هزار ۴۰۰ تومان تعیین شده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وزارت صمت، سعید صارمی معاون دفتر برنامه‌ ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران بیان داشت: قیمت گوشت مرغ گرم برای مصرف کننده ۲۰ هزار ۴۰۰ تومان تعیین شده و در صورت گران فروشی با متخلفان برخورد خواهد شد.

ایران برای جلوگیری از روند افزایشی قیمت مرغ، صادرات آن را ممنوع کرد - اسپوتنیک ایران
ایران برای جلوگیری از روند افزایشی قیمت مرغ، صادرات آن را موقتا ممنوع کرد

معاون دفتر برنامه ‌ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه افزود: تعیین قیمت با پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی و انجمن ‌های تخصصی مرتبط با این حوزه، در ستاد تنظیم بازار کشور انجام شده است.

وی تصریح کرد: تمامی عرضه کنندگان این کالا باید قیمت مصوب تنظیم بازار را رعایت نمایند و در غیر این صورت ضمن تشکیل پرونده تخلف صنفی موارد به مراجع رسیدگی‌ کننده همچون تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.

صارمی اعلام کرد: در همین راستا دستورالعمل رعایت قیمت و طرح برخورد با متخلفان و گرانفروشی این کالا از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تهیه و به سازمان‌های صمت استان‌ها ابلاغ شده است.

معاون دفتر برنامه ‌ریزی تأمین توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در خصوص تخصیص و تأمین ارز مورد نیاز برای واردات نهاده‌ های دامی در این بخش دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت و امیدواریم روند تولید و تنظیم قیمت این کالا در بازار شکلی منطقی به خود بگیرد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала