ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آخرین وضعیت بیماری کرونای رئیس مجلس ایران اعلام شد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / آخرین وضعیت بیماری کرونای رئیس مجلس ایران اعلام شد
آخرین وضعیت بیماری کرونای رئیس مجلس ایران اعلام شد - اسپوتنیک ایران
پزشک: در حال حاضر بیماری کنترل شده و خطر سرایت ندارد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خانه ملت، مصطفی قانعی، فوق تخصص بیماری‌های ریوی درباره آخرین وضعیت سلامتی رییس مجلس ایران تصریح کرد: دو نوبت تست PCR طی سه روز گذشته برای اطمینان از حل کامل مشکل، انجام شد که نتیجه آن منفی بود و در حال حاضر بیماری کنترل شده و خطر سرایت ندارد.

واکنش مقامات ایران به پیروزی بایدن و باخت ترامپ - اسپوتنیک ایران
واکنش مقامات ایران به پیروزی بایدن و باخت ترامپ

پزشک معالج رییس مجلس ایران تصریح کرد: بیماری کرونای رییس مجلس از نوع خفیف بود و طول درمان به موقع به اتمام رسید و عارضه‌ای از خود بر جای نگذاشت؛ البته فقط مشکل سرفه باقی مانده که ارتباطی با بیماری کرونا ندارد و ناشی از مصدومیت شیمیایی قبلی است که درمان مخصوص تجویز شده است.

قانعی با تاکید بر اینکه حضور رئیس مجلس در جلسات و مجامع عمومی از لحاظ علمی منعی ندارد، خاطرنشان کرد: با توجه به دو نوبت تست گرفته شده از رییس مجلس بیماری ایشان بهبود یافته و سرایتی برای دیگران نخواهد داشت و تک سرفه ها نیز ارتباطی با بیماری کرونا ندارد.

محمدباقر قالیباف در هفتم آبان ماه در صفحه توئیتر خود نوشت: یکی از همکاران دفترم به کرونا مبتلا شد، نیمه شب پاسخ تست بنده هم اعلام و کرونا مثبت شد.

بعد از اعلام مثبت شدن تست کرونا رییس مجلس شورای اسلامی، او خود را در دفتر کارش در مجلس قرنطینه کرد و از آنجا امور و وظایف محوله را پیگیری کرد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала