ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پیگیری کاربران ایرانی و انتخابات آمریکا

© REUTERS / Ashley L. Conti پیگیری کاربران ایرانی و انتخابات آمریکا
 پیگیری کاربران ایرانی و انتخابات آمریکا  - اسپوتنیک ایران
کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی به بحث درباره رقابت میان بایدن و ترامپ می پردازند و گاها به شوخی به این انتخابات نگاه می کنند.

به گزارش اسپوتنیک، در تاریخ 3 نوامبر، انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده برگزار شد. رئیس جمهور ترامپ و معاون رئیس جمهور، همه 435 عضو مجلس نمایندگان، حدود یک سوم مجلس سنا (35 سناتور)، فرمانداران 11 ایالت و دو سرزمین و مجلس قانونگذاری محلی برخی از ایالت ها انتخاب می شوند. در این راستا برخی کاربران ایرانی واکنش ها و پیش بینی های مختلفی درباره این انتخابات نموده اند. برخی از کاربران نیز بیشتر به جنبه شوخی به این انتخابات نگاه می کنند.

شیما یکی از کاربران ایرانی به جالب بودن و غیرمنتظره بودن انتخابات امریکا اشاره می کند و می نویسد: نظرسنجى ها نشون ميده كه بايدن جلوتر، اما گردهمايى هاى بايدن خيلى خلوتِ. نظرسنجى ها نشون ميده كه ترامپ عقبترِ اما گردهمايى هاى او در فرصت كوتاهى بسيار شلوغ ميشه. انتخابات جالبى خواهد بود!

در این راستا، یک کاربر ایرانی به شوخی می نویسد: نصف مردم  امریکا نمیدون انتخابات کی هست. بعد اینجا نانوایی میگه تا بعد انتخابات پخت نداریم ببینیم شرایط چی میشه.

کاربر دیگر ایرانی، حضور مردم آمریکا در انتخابات را به عنوان دستاورد ترامپ تعیین می کند. وی می نویسد: به نظرم ترامپ حداقل کاری که کرد حساس شدن دوباره مردم آمریکا نسبت به انتخابات بود. طولانی مردم در شهرهای مختلف برای رای موید این نکته است.

کاربر دیگر ایرانی نیز از استرس نتایج انتخابات امریکا می نویسد: استرس انتخابات خودمون کم بود حالا باید استرس ی ملت دیگم من بکشم. لعنتی زودتر تموم شو که ما پیر شدیم با این همه نظر سنجی.... امروز اومدم گوشی رو عوض کنم گفتم بذار بعد انتخابات ببینم شاید یکم مناسب تر شد قیمت ها..

برای پیگیری لحظه به لحظه نتایج انتخابات امریکا به صفحه زیر مراجعه کنید.

پخش زنده انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا
 پیگیری کاربران ایرانی و انتخابات آمریکا  - اسپوتنیک ایران
پخش زنده انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала