ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سلامی: قدرت موشکی ما ضامن عقب نشینی دشمنان است

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / سلامی: قدرت موشکی ما ضامن عقب نشینی دشمنان است
سلامی: قدرت موشکی ما ضامن عقب نشینی دشمنان است - اسپوتنیک ایران
فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی ایران، قدرت موشکی این کشور را ضامن عقب نشینی دشمنان دانست.

به گزارش اسپوتنیک، حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در آیین رونمایی از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های پیوسته و  متوالی موشک های بالستیک دوربرد (تیربار موشکی) نیروی هوافضای سپاه، با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز در حال رشد، توسعه، گسترش و غلبه  بر دشمنان است، گفت: از سوی دیگر دشمنان ما با انحطاط و زوال قدرت روبه‌ رو هستند و هر روز که می گذرد شتاب و شیب این زوال تند تر می شود؛ اما هنوز تهدیدات دشمن پابرجا است.

رونمایی از تیربار موشکی سپاه ایران + عکس - اسپوتنیک ایران
رونمایی از تیربار موشکی سپاه ایران + ویدئو

وی با بیان اینکه حتی هنگامی که دشمن در حال متلاشی شدن و فروپاشی است باز هم مانند یک ساختمان بلند در حال فروریزی، خطرناک است، گفت: باید کاملاً مراقب و هوشیار باشیم و بر استعداد، ظرفیت و قابلیت دفاعی و بازدارندگی خود بیفزاییم.

فرمانده کل سپاه ایران قدرت موشکی این کشور را تولد و تراکم اراده ملت ایران توصیف و با تاکید بر اینکه زمانی که موشک های ما به پرواز در می آیند، پیکره دشمن می لرزد، تصریح کرد: این ستون مستحکم خیمه بازدارندگی و دفاع اطمینان‌بخش نظام ما و قدرتی مهیب است که با آن اراده سیاسی نظام به دشمن نشان شده  و در صورت نیاز به او تحمیل می‌شود.

سرلشکر سلامی توان اطمینان بخش موشکی را ضامن تداوم حیات و بازدارندگی نظام عنوان و تاکید کرد: به فضل الهی ما روز به روز شاهد درخشش های جدید در این عرصه هستیم و امروز نیز شاهد یک پدیده نو و یک دستاورد جدید  با عنوان قابلیت پرتاب همزمان یا متوالی موشک با فاصله های زمانی دلخواه هستیم که این گونه پرتاب ها از لحاظ عملیاتی و تاکتیکی ارزش های افزوده زیادی برای ما به همراه خواهد داشت.

وی همچنین با اشاره به خباثت ها و توطئه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران و ضرورت آمادگی تمام عیار و مستمر برابر تهدیدات، خطاب به فرماندهان و رزمندگان نیروی هوافضای سپاه تاکید کرد: دستهای شما همواره روی ماشه باشد؛ شاهدیم که دشمنان گاهی بر طبل تهدید می کوبند؛ آنها را باید مهار و سیطره روانی و تسلط فنی، تکنیکی، تاکتیکی، عملیاتی و استراتژیک نظام را به آنان ثابت کنیم؛ بدون این سیطره  نمی‌توانیم آزاد و آرام زندگی کنیم.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه  قدرت موشکی ما ضامن عقب نشینی دشمنان است، گفت:  تا به امروز هم این قدرت در صحنه های مختلف اعم از مبارزه با داعش، مبارزه با ضد انقلاب در غرب کشور و در مناطق دوردست و نیز اسقاط اراده و انصراف دشمن از تهدید نظام و ملت ایران کارکرد و تاثیرات خود را به خوبی نشان داده است.

وی در پایان با قدردانی از مجاهدت های فرماندهان، رزمندگان و تلاشگران عرصه موشکی دربه ثمر نشاندن دستاوردهای این عرصه اقتدار آفرین وتوسعه و گسترش قدرت نظام اسلامی، خطاب به ملت ایران تاکید کرد:  به مردم عزیز و شریف ایران اطمینان می‌دهیم قدرت ما فائقه است.  ما همیشه پیروزیم و برای دفاع از حیثیت، شرف، استقلال، منزلت و کرامت این ملت عزیز هیچ نگرانی و کمبودی نداریم و پیشمرگ و فداییشان  هستیم؛ آنها با آرامش خاطر زندگی کنند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала