سرسخت‌ ترین طرفدار ترامپ درگذشت+ویدئو

© AFP 2022 / Noah Seelamبوسا کریشنا راجو کشاورز ۳۸ ساله اهل جنوب هند
بوسا کریشنا راجو کشاورز ۳۸ ساله اهل جنوب هند - اسپوتنیک ایران
Telegram
کشاورز هندی پس از مثبت شدن تست ویروس کرونا دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا به شدت شوکه شده و شب‌ های بسیاری را بیدار مانده و برای سلامتی وی دعا کرده بود.

به گزارش اسپوتنیک، بوسا کریشنا راجو کشاورز ۳۸ ساله اهل جنوب هند روز یکشنبه بر اثر ایست قلبی درگذشت. ظاهرا وی از زمانی که خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کووید-۱۹ را شنیده بود، به شدت دچار افسردگی شده بود.

به گفته دوستان راجو، این کشاورز هندی پس از مثبت شدن تست ویروس کرونا دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا به شدت شوکه شده و شب‌ های بسیاری را بیدار مانده و برای سلامتی وی دعا کرده بود.

بسیاری از کاربران رسانه ‌های اجتماعی پیام ‌هایی را در توییتر منتشر کرده و به جهان درباره مرگ "سرسخت‌ ترین طرفدار ترامپ" اطلاع دادند.

راجو در محل سکونتش به خاطر ایست قلبی بیهوش شد و پس از انتقال به بیمارستان، جان باخت.

مردی از روستای راجو به رسانه ‌های محلی گفت: راجو وقتی خبر مثبت شدن تست کرونای ترامپ را شنید، به شدت ناراحت شد. او سه چهار شب گذشته را بیدار ماند و برای سلامتی ترامپ دعا کرد.

راجو هنگامی که در سال ۲۰۱۹ میلادی به مناسبت تولد هفتاد و سه سالگی ترامپ مجسمه شش فوتی از وی به ارزش ۱.۷۷۸ دلاری را در خانه ‌اش قرار داد تیتر رسانه ‌ها شد.

راجو از دولت هند درخواست کرده بود تا اجازه دهد با ترامپ در جریان سفرش به هند ملاقات کند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала