سپاه ایران: مقر گروهک های ضد انقلاب در کردستان عراق منهدم شد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / سپاه ایران: مقر گروهک های ضد انقلاب در کردستان عراق منهدم شد
سپاه ایران: مقر گروهک های ضد انقلاب در کردستان عراق منهدم شد - اسپوتنیک ایران
Telegram
معاونت قرارگاه حمزه سیدالشهدا اعلام کرد؛ مقر گروهک های ضد انقلاب در منطقه کردستان عراق را درطی سلسله عملیات توپخانه ای، موشکی و پهبادی هدف قرار دادند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل صدا و سیما، سردار خلیل زاده، معاون عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا گفت: از سال گذشته ایادی استکبار با طرق مختلف ایجاد ناامنی در مرزهای کشورمان را در دستور کار خود قرار داده اند.

سردار خلیل زاده با بیان این که اقتدار نیروهای مسلح در مقابله موثر با گروهک های تروریستی ضد انقلاب باعث شد تا آنها نتوانند به صورت نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند، افزود: استکبار جهانی با سازمان دهی هسته ها و اعزام عناصر وابسته خود به داخل کشور نقشه شوم ترور افراد انقلابی را در دستور کار خود قرار داده اند.

عملیات بزرگ نیروی زمینی سپاه پاسداران در شمالغرب ایران  - اسپوتنیک ایران
عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران در شمال غرب ایران

وی ادامه داد: عملیات اخیر سپاه در پاسخ به شرارت ضد انقلاب در انجام یک‌ مورد ترور در استان کردستان بود.  

وی افزود: در عملیات های چند روز اخیر مقر ضد انقلاب کاملا منهدم شد و علاوه بر این تعدادی از گروهک های تروریستی نیز که در جدار مرزی کشور ترکیه و کشورمان با هدف ایجاد اختلاف مستقر شده بودند هدف قرار گرفتند.

سردار خلیل زاده با اشاره به این که نیروهای لشکر 3 قرارگاه حمزه سید الشهدا این ارتفاعات سخت مرزی را در مرز کشور ترکیه با ایران کاملا پوشش داده و محاصره کرده بودند افزود : نیروهای این لشکر مناطق مورد نظر را نیز پاکسازی کرده و محل استقرار اشرار ضد انقلاب را به صورت کامل منهدم کردند.

وی افزود: در این عملیات نیز اشرار ضد انقلاب تلفات قابل ملاحظه ای داشتند و تجهیزات زیادی از جمله مواد منفجره از مقر آنها کشف شد.

معاون عملیات قرارگاه حمزه سید الشهدا گفت: در حال حاضر نیز نیروهای این قرارگاه در مرز های شمال غرب کشور مستقر هستند و دشمنان بدانند خط قرمز ما امنیت کشور و مردم عزیز ایران اسلامی است.

سردار خلیل زاده تصریح کرد: پیام ما به عناصر وابسته گروهک های ضد انقلاب این است که اگر شرارت های خود را ادامه دهند مقر ضد انقلاب در آن سوی مرز مورد هدف حملات توپ خانه ای سپاه قرار خواهد گرفت.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала