ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

بیانیه سپاه پاسداران: حاکم بحرین در انتظار انتقام سخت باشد

© AFP 2021 / JOSEPH EID and JACK GUEZبیانیه سپاه پاسداران: حاکم بحرین در انتظار انتقام سخت باشد
بیانیه سپاه پاسداران: حاکم بحرین در انتظار انتقام سخت باشد - اسپوتنیک ایران
روابط عمومی کل سپاه پاسداران در بیانیه‌ای برقراری روابط دیپلماتیک بین بحرین و اسرائیل را به شدت محکوم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در بیانیه‌ای برقراری روابط دیپلماتیک بین بحرین و اسرائیل را به شدت محکوم کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است: حاکم جلاد بحرین در انتظار انتقام سخت مجاهدان قدس و ملت مسلمان و غیرتمند این کشور باشد.

واکنش وزارت خارجه ی ایران به توافق بحرین و اسرائیل - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
واکنش وزارت خارجه ی ایران به توافق بحرین و اسرائیل

در بیانیه سپاه پاسداران که در سایت "Sepah News" منتشر شده است، آمده است: اقدام ننگین آل خلیفه و رژیم وابسته حاکم بر بحرین در برقراری روابط با رژیم صهیونیستی که خلاف اراده و آرمان مردم مسلمان این کشور صورت پذیرفت ، حماقتی بزرگ و فاقد هرگونه مشروعیت بوده و پاسخ‌های درخور را دریافت خواهد کرد.

در ادامه آمده است: دومینوی عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با حکام برخی کشورهای عربی که با مهندسی کاخ سفید و رئیس جمهور منفور و بی خرد امریکا در پی تحمیل ذلت و خفت به ملت های مسلمان و غارت منابع و ثروتهای آنان و نیز امنیت سازی برای اشغالگران فلسطین و غاصبان قدس شریف است، هرگز به فرجام شوم خود منتهی نخواهد شد و در معادله ای معکوس، ارتقای قدرت و دامنه عزم و اراده امت اسلامی درآشکارسازی ظرفیت‌های پنهان و نهفته مقاومت ضد صهیونیستی برای دفع غده سرطانی اسرائیل از جغرافیای متعلق به جهان اسلام را رقم خواهد زد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала