تاکید فراکسیون ورزش مجلس ایران به برخورد با متخلفان پرونده ویلموتس

© Photo / IRNAتاکید فراکسیون ورزش مجلس ایران به برخورد با متخلفان پرونده ویلموتس
تاکید فراکسیون ورزش مجلس ایران به برخورد با متخلفان پرونده ویلموتس - اسپوتنیک ایران
Telegram
نمایندگان مجلس ایران و فراکسیون ورزش از ابزارهای قانونی خود برای روشن شدن جزئیات پرونده ویلموتس و برخورد با متخلفان استفاده خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، اسماعیل حسین زهی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ایران با اشاره به پیگیری پرونده ویلموتس در مجلس ایران بیان کرد: دستگاه های نظارتی به پرونده قرارداد ویلموتس ورود کرده اند و در مجلس شورای اسلامی نیز کمیسیون اصل ۹۰، فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی به این موضوع ورود کرده و برای دفاع از حقوق مردم این پرونده با جدیت دنبال خواهد شد.

مارک ویلموتس مرد ۹ میلیون یورویی فوتبال ایران - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
مارک ویلموتس مرد ۹ میلیون یورویی فوتبال ایران

این عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ایران در ادامه اظهار کرد: تاکنون چندین جلسه در این رابطه تشکیل شده و وزیر ورزش توضیحاتی را ارائه کردند اما همکاران قانع نشدند و طرح سوال به قوت خود باقی است. تا وزیر ورزش در جلسه علنی حضور یابند و توضیحات خود را ارائه کنند. آقای وزیر عالی ترین مقام وزارت ورزش است و باید در خصوص جزئیات این پرونده توضیحات قانع کننده ای ارائه کند.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی ایرانتصریح کرد: سازمان بازرسی کشور گزارش جامعی تهیه کرده و متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی کرده است. کمیسیون اصل ۹۰ مجلس نیز قطعا گزارش خود را در خصوص متخلفان این پرونده ارائه خواهد کرد.

حسین زهی در پایان تاکید کرد: نمایندگان مجلس و فراکسیون ورزش از ابزارهای قانونی خود برای روشن شدن جزئیات این پرونده و برخورد با متخلفان استفاده خواهند کرد تا از پایمال شدن حقوق مردم جلوگیری شود.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала