اعلام شرایط برق رایگان در تهران

© Fotolia / Daniilantiq2010اعلام شرایط برق رایگان در تهران
اعلام شرایط برق رایگان در تهران - اسپوتنیک ایران
Telegram
در تهران الگوی کم مصرفی به این شکل است که مشترکین از خرداد تا شهریور اگر هر ماه کمتر از ۱۰۰ کیلووات ساعت مصرف داشته باشند مشمول پاداش صددرصد تخفیف می‌شوند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق ایران درباره جزئیات رایگان شدن برق برای مشترکین خانگی اظهار داشت: این برنامه برای مشترکین خانگی است و مشمول مشترکین دیماندی نخواهد شد، مشترکین کم مصرف بستگی به مناطق مختلف جغرافیایی، مناطق گرم و سرد مشمول پاداش کم مصرفی می‌شوند.

اعلام جزئیات ارائه برق مجانی به مشترکان در ایران - اسپوتنیک ایران
اعلام جزئیات ارائه برق مجانی به مشترکان در ایران

وی افزود: مشترکین خوش مصرفی که نسبت به دوره‌های قبل مصرف خود را کاهش دهند می‌توانند مشمول طرح برق امید باشند.

سخنگوی صنعت برق در ادامه گفت: برای مشترکین پرمصرف نیز آموزش‌هایی در نظر گرفتیم، این مشترکین می‌توانند ار مولد خانگی استفاده کنند و در زیر الگو مصرف کنند تا افزایش تعرفه نداشته باشند.

وی پیش بینی کرد که با این برنامه‌ها ۱۰ درصد کاهش مصرف برق خانگی داشته باشیم.

رجبی مشهدی با بیان اینکه‌الگوی مصرف در مناطق مختلف متفاوت است، تصریح کرد: مثلا در تهران الگوی کم مصرفی به این شکل است که مشترکین از خرداد تا شهریور اگر هر ماه کمتر از ۱۰۰ کیلووات ساعت مصرف داشته باشند مشمول پاداش صددرصد تخفیف می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: تا کمتر از ۲ ماه آینده و تا آبان‌ماه جزئیات اجرای طرح به شرکت‌های زیر مجموعه و مشترکین ایلاغ می شود و برای دوره‌های بعد از آن چنانچه طبق الگو مصرف کنند، مشمول پاداش صددرصدی می‌شوند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала