آغاز پرواز‌های ترکیه به ایران از ۱۱ شهریور

© Sputnik / Natalia Seliverstovaآغاز پرواز‌های ترکیه به ایران از ۱۱ شهریور
آغاز پرواز‌های ترکیه به ایران از ۱۱ شهریور - اسپوتنیک ایران
Telegram
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران از آغاز پروازهای میان ایران و ترکیه از یازدهم شهریورماه خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران، اعلام کرد: ترکیش ایرلاین، شرکت هواپیمایی حامل پرچم ترکیه، در جدیدترین بروزرسانی برنامه‌های پروازی خود اعلام کرد، از اوایل سپتامبر پروازهای خود را به ۵ شهر ایران از سر می‌گیرد.

از سرگیری پرواز ایران-اسپانیا از اول سپتامبر - اسپوتنیک ایران
از سرگیری پرواز ایران-اسپانیا از اول سپتامبر

اسعدی سامانی درباره جزییات پروازهای ترکیه به ایران افزود: طبق برنامه اعلام شده ترکیه از اول سپتامبر ۲۱ پرواز در هفته به تهران، ۴ پرواز در هفته به تبریز و شیراز و از پنجم سپتامبر ۲ پرواز در هفته به مشهد و اصفهان خواهد داشت.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی خاطر نشان شد: با از سرگیری پروازهای ترکیه به ایران، پروازهای ایران به شهرهای ترکیه هم آغاز خواهد شد و به این صورت نیست که پروازها فقط با ایرلاین ترکیه انجام شود.

اسعدی سامانی درباره احتمال افزایش قیمت بلیت پروازهای ایران و ترکیه تاکید کرد: نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای خارجی تابع نرخ دلار است اما به طور مستقیم به تعداد پروازها و میزان تقاضا بستگی دارد. اگر تعداد پروازها کم و تقاضا بالا باشد احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

وی همچنین در رابطه با برقراری تورهای ترکیه گفت: فعلا در این مرحله درباره پروازهای بین دو کشور تصمیم گیری شده است و هنوز هیچ تصمیمی درباره برقراری تورهای مسافرتی و گردشگری ترکیه اخذ نشده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала