راه مبارزه با افسردگی بدون دارو

© Fotolia / Beeboysراه مبارزه با افسردگی بدون دارو
راه مبارزه با افسردگی بدون دارو  - اسپوتنیک ایران
یک رژیم غذایی متعادل می تواند به طور مؤثر با افسردگی و کاهش اضطراب در بدن مبارزه کند.

به گزارش اسپوتنیک، فلیسس جیکا ، عضو انجمن بین المللی تحقیقات روانپزشکی مواد غذایی در آمریکا در خصوص همه گیر شدن افسردگی گفت: خوردن یک رژیم متعادل می تواند به طور مؤثر با افسردگی و کاهش اضطراب در بدن مبارزه کند. 

محققان توانستند ژنی که باعث لاغری می شود را پیدا کنند - اسپوتنیک ایران
محققان توانستند ژنی که مانع از لاغری می شود را پیدا کنند

به گفته این متخصص ، باید از پرخوری پرهیز شود و رژیم غذایی مدیترانه ای ترجیح داده شود.

فلیس جاکا افزود: غذاهای پر چربی و قند می توانند روحیه فرد بیمار را بدتر کنند.

در اوایل ماه اوت ، پزشکان دانشگاه گلف (کانادا) در یک بررسی اعلام نمودند چه غذاهایی می تواند به کاهش قند خون و جلوگیری از بیماری های قلبی کمک کند. به نظر آنها ، لازم است حبوبات را به رژیم غذایی اضافه کنید.

به گفته روزنامه واشنگتن پست در مقاله منتشر شده در ماه می اعلام شد که تعداد امریکایی های مبتلا به علائم افسردگی و اضطراب به 34 درصد افزایش یافته است. اداره سرشماری ایالات متحده در 7 تا 12 ماه مه یک نظرسنجی انجام داد که در آن 42000 آمریکایی شرکت کردند. از پاسخ دهندگان چهار سؤال درباره سلامت روان پرسیده شد. براساس این بررسی ، حدود 24٪ از پاسخ دهندگان متوجه تظاهرات بالینی اختلال افسردگی و 30٪ اضطراب شدند. افراد جوان و همچنین زنان اغلب علائم مشابهی را گزارش می کردند. این نشریه خاطرنشان می کند که در یکی از نقاط نظرسنجی در مورد احساس افسردگی و ناامیدی ، از سال 2014 دو برابر افزایش شاخص ها مشاهده شده است. علاوه بر این ، یک از ده (10٪) آمریکایی ها هر روز این علائم را تجربه می کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала