آژیر خطری جهت ترک شهر لواسان بدلیل کروناویروس +ویدئو

© Photo / Soheil Gargari سیزده‌به‌در
 سیزده‌به‌در  - اسپوتنیک ایران
Telegram
در شهر لواسان آژیر خطر ترک شهر بعلت کرونا نواخته شد!

به گزارش اسپوتنیک، شهر لواسان در استان تهران از نظر شیوع ویروس کرونا به رنگ قرمز شناخته شده است به همین دلیل آژیر خطری برای مردم در آن شهر جهت ترک شهر نواخته شده و زنگ خطر به صدا درآمده است. ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن شخصی با بلندگو با اعلام وضعیت هشدار در شهر لواسان، می گوید که با توجه به وضعیت بحرانی شهر لواسان و قرار گرفتن در شرایط قرمز و حاد شیوع ویروس کرونا، برای حفظ سلامتی خود و خانوادتان هرچه سریعتر شهر را ترک کنید.

View this post on Instagram

A post shared by لاكچری clipp (@luxury_cliip) on

این ویدئو برای بسیاری از کاربران سئوال انگیز شده است که چرا مردم باید این شهر را ترک کنند چرا که در حالت هشدار ویروس کرونا باید در خانه خود قرنطینه شوند.در پاسخ به سئوال این دسته از کاربران، کاربران دیگری می گویند که این اعلام خطر و ترک شهر برای خیل عظیمی از افراد تهرانی است که برای تفریح و استراحت به این شهر آمده اند، نواخنه شده است و اهالی لواسان از این قضیه مستثنی هستند.
View this post on Instagram

A post shared by در کوچه باغهای لواسان (@lavasan.photography) on

بسیاری از کاربران معتقدند که مردم باید بیشتر پروتکل های بهداشتی و قرنطینه را رعایت کنند و رفتن به شهر لواسان و کمپ کردن در آنجا در این شرایط اصلا اقدام عقلانی ای به نظر نمی آید.
بعضی از کاربران معتقدند که باید بیشتر در برقراری شرایط قرنطینه و ضدعفونی کردن خیابان ها و معابر تلاش شده و بیشتر در این زمینه فرهنگسازی شود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала