بهترین ویتامین برای پوست شما

© Fotolia / Viperfzkبهترین ویتامین برای پوست شما
بهترین ویتامین برای پوست شما  - اسپوتنیک ایران
Telegram
پزشک روس، بهترین ویتامین ها را برای پوست، ویتامین بی 6 می نامد و گردو را منبع این ویتامین خواند.

به گزارش اسپوتنیک، اولگا کورابلوا ، متخصص غدد و متخصص تغذیه در روسیه می گوید ، مسیر زیبایی در معده نهفته است و توضیح می دهد که چرا تغذیه مناسب از کرم ها و ماسک های آرایشی مهم است.

راز حفظ جوانی پوست با این خوراکی ها  - اسپوتنیک ایران
راز حفظ جوانی پوست با این خوراکی ها

در صورت خشک شدن پوست ، ترک هایی روی لب ها و زخم هایی در گوشه های دهان ظاهر می شود ، احتمالاً به دلیل کمبود ویتامین B6 (پیریدوکسین). التهاب منظم در ناحیه بالای ابرو و در ناحیه چین و چروک بینی نیز دلیلی بر کمبود این ویتامین است.

بدن به ویتامین B6 کمی نیاز دارد: فقط 1.8-2 میلی گرم در روز کافی است. اما اگر به طور مرتب فعالیت بدنی بالایی داشته باشید یا در سرما کار کنید ، کمبود پیریدوکسین می تواند رخ دهد. مصرف B6 در موارد بارداری و عفونت های روده یا مشکلات کبدی از حد معمول بیشتر باید باشد. کسانی که رژیم های کتو را دوست دارند در معرض کمبود این ویتامین قرارمی گیرند.

برای پیشگیری از کمبود ویتامین B6  خوردن گردو ( حاوی 0.8 میلی گرم پیریدوکسین در 100 گرم) ، کبد گوشت گاو (0.7 میلی گرم) ، انواع غلات: جو (0.54 میلی گرم) ، گندم (0.52 میلی گرم) ، گندم سیاه (0.4 میلی گرم) نیاز است.

نکته اصلی این است که به یاد داشته باشید که برای بهتر شدن پوست خود نباید ویتامین ها به صورت قرص یا عصاره را به تنهایی بدون نسخه و یا تجویز دکتر مصرف کنید. برای اینکه به خود آسیب نرسانید ، بهتر است ابتدا با یک متخصص مشورت کنید.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала