از سر گیری پروازهای ماهان در مسیر تهران- مسکو

© AFP 2022 / MOHAMMED HUWAISاز سر گیری پروازهای ماهان در مسیر تهران- مسکو
از سر گیری پروازهای ماهان در مسیر تهران- مسکو  - اسپوتنیک ایران
Telegram
شرکت هواپیمایی ماهان، پروازهای مسیر تهران- مسکو - تهران برای دارندگان اقامت معتبر و یا گذرنامه روسیه به شرط عدم ابتلا به کرونا را در فرودگاه شرمیتییوا مسکو از سر می گیرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ايرنا، به همراه داشتن جواب منفی تست کرونا (PCR) مورد تایید وزارت بهداشت به زبان انگلیسی که حداکثر ۷۲ ساعت قبل از پرواز صادر شده باشد برای تمام مسافران این پرواز به غیر از دارندگان گذرنامه روسیه الزامی است.

 قطع پرواز برخی خطوط هوایی میان ایران و روسیه به علت شیوع کرونا  - اسپوتنیک ایران
قطع پرواز برخی خطوط هوایی میان ایران و روسیه

جواب تست باید به زبان روسی ترجمه و به تایید کنسولگری روسیه در ایران برسد.

همچنین فرم بهداشت و سلامت که در پرواز به مسافران تحویل می شود، باید در مدت زمان پرواز قبل از ورود به مسکو تکمیل شود.

پس از نشستن هواپیما و باز شدن درهای هواپیما، ماموران وزارت بهداشت به کابین هواپیما وارد می شوند که فرم تکمیلی توسط مسافر باید به آنها تحویل شود.

تا زمان اتمام بررسی های مقدماتی و اندازه گیری دمای بدن، مسافران ملزم به نشستن بر روی صندلی خود می باشند و اجازه ترک آن را ندارند.

در صورت مشاهده مسافر مشکوک به بیماری کرونا، جهت جلوگیری از سرایت بیماری کرونا به دیگران، خود شخص و چند مسافر اطراف وی ایزوله می شوند.

 ماموران وزارت بهداشت، مسافر مشکوک را مستقیماً از محل رمپ به محل قرنطینه وزارت بهداشت روسیه منتقل می کنند و اجازه ورود به ترمینال را نمی دهند (اجرای مراحل فوق حدود ۲۰ دقیقه به طول می انجامد.

 پس از عبور مسافران از گیت گذرنامه، ماموران وزارت بهداشت لبنان پس از اتمام این مراحل مسافران مجاز به ورود به ترمینال می شوند (اجرای این مراحل حدود ۳۰ دقیقه به طول می انجامد).

حداکثر پس از ۴۸ ساعت از ورود مسافر نتیجه تست مشخص خواهد شد و در صورت مثبت بودن جواب آن، ماموران وزارت بهداشت در محل اقامت مسافر حاضر می شوند و بیمار را به محل قرنطینه انتقال می دهند. شایان ذکر است کلیه هزینه های مربوط به انجام تست PCR و قرنطینه بر عهده مسافر است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала