رهبرایران سخنرانی به مناسبت روز عید قربان خود را با ماسک آغاز کرد+فیلم

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / cropped photoرهبرایران سخنرانی به مناسبت روز عید قربان خود را با ماسک آغاز کرد+فیلم
رهبرایران سخنرانی به مناسبت روز عید قربان خود را با ماسک آغاز کرد+فیلم - اسپوتنیک ایران
Telegram
رهبر انقلاب به ‌مناسبت عید قربان از طریق تلویزیون ملی با مردم ایران سخن گفت.

به گزارش اسپوتنیک، آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب در سخنرانی به مناسبت عید قربان که از شبکه یک تلویزیون ایران پخش شد، به بیان نکاتی درباره ایام ذی‌الحجه و وضعیت امروز ایران پرداخت. نکته مهمی که در این سخنرانی دیده شده استفاده وی از ماسک در ابتدای سخنرانی بود. 

آیت الله خامنه ای در ابتدای سخن خود با تبریک عید قربان از تلاش های مجاهدان سلامت و خدمت و بویژه کادر درمان در اپیدمی ویروس کرونا قدردانی کرده و گفت: امروز همه دنیا با ابتلای همگانی مواجه‌ هستند، شاید در بسیاری از جاها هم کسانی باشند که به مردم کمک‌هایی می‌کنند اما فکر نمی‌کنم هیچ جا مانند ایران عزیز تعداد افراد داوطلب برای کمک به مردم آنقدر زیاد باشد.

رهبر انقلاب یادآور شد: مجموعه‌های درمانی در صفوف مقدم مبارزه بودند و فداکاری کردند و زبان، قاصر از بیان این فداکاری است، پشت سر آنان همین داوطلبان بودند که پشتیبانی کردند. عده‌ای از مردم در ماجرای شیوع کرونا به شدت آسیب دیدند و این را باید جبران کرد. این را باید مردم جبران کنند، نمی‌توان همه بار را بر دوش دولت و نهادهای شبه‌دولتی گذاشت، آنها هم وظایفی دارند که باید انجام دهند، اما کافی نیست و خود مردم هم می‌توانند کمک کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала