ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

کارتون ماشا و خرس یکی از بهترین کارتون های جهان

کارتون روسی ماشا و خرس در فهرست 5 بهترین کارتون کودکان جهان قرار گرفت.

به گزارش اسپوتنیک بر اساس نتیجه نظرسنجی آژانس تحقیقاتی Kidz Global، کارتون «ماشا و خرس» در فهرست رتبه‌بندی بهترین کارتون ها برای کودکان زیر 6 سال جا گرفت.  این کارتون در بین کودکان زیر شش سال در اروپا و آمریکای لاتین خیلی محبوب است.

این کارتون به 39 زبان ترجمه شده است. و در سال 2015، در» (Kidscreen Summit) یا «اجلاس تصویری کودکان» برنده جایزه «بهترین انیمیشین» در رشته «استعدادهای خلاق» شد.

ماشا و خرس نام یک کارتون تلویزیونی روسی است که از سال ۲۰۰۹ تا کنون، در حال پخش است. این انیمیشن، اقتباسی آزاد از یک افسانهٔ فولکلوریک روسی به همین نام و دربارهٔ دخترکی به نام ماشا و ماجراهایش با خرسی تنومند است.

نسخه جدید شیر شاه پرفروشترین انیمیشن تاریخ شد - اسپوتنیک ایران
نسخه جدید "شیر شاه" پرفروشترین انیمیشن تاریخ شد

ماشا دخترکی شیطان، شاد، مهربان و پُرانرژی است که با خوک، بز و سگش در جنگل زندگی می‌کند. تمام حیوانات جنگل از او گریزانند، چرا که ماشا وادارشان می‌کند تا با او بازی کنند.

خترکی بامزه و شیطان که ۳ سال سن دارد. او در یک ایستگاه قطار در راه‌آهن سراسری سیبری زندگی می‌کند. در عین حال، از منزلِ او تا خانهٔ خرس، راهی باریک وجود دارد. ماشا، علاقهٔ زیادی به خرس دارد. خرس قهوه‌ای تنومند که در یک خانهٔ چوبی زندگی می‌کند بهترین دوست ماشا است.

از حیوانات دیگر در این کارتون، یک سگ، یک بز، یک خوک، تعدادی مرغ، حیوانات اهلی و دست‌آموز ماشا هستند که در حیاط منزل او زندگی می‌کنند. دو سنجاب، یک خرگوش و دو گرگ. خرگوش همیشه مشغول برداشتن هویج از باغچه خرس است. گرگ‌ها در یک آمبولانس اسقاطی زندگی کرده و در بعضی از قسمت‌ها طبابت نیز می‌کنند.

داشا دخترعموی ماشا و ساکنِ مسکو است. یک ماده‌خرسِ قهوه‌ای رنگ که آقا خرسهٔ داستان، عاشق اوست. پاندا، خواهرزادهٔ خرس و ساکنِ کشور چین است. او از نژادِ پاندای غول‌پیکر است. ببر، دوستِ صمیمیِ خرس است. در گذشته، او در همان سیرکی که خرس کار می‌کرده، مشغول به کار بوده‌است.

خرس سیاه، دشمن خرس و رقیب اصلی او در موردِ عشقِ «خانم خرسه» است. این خرس سیاه‌رنگ، بسیار متکبر و ناجوانمرد است و حتی در یک مسابقهٔ تنیس در مقابل ماشا، دست به تقلب می‌زند.

پنگوئن،اولین بار او را در یکی از قسمت‌های مجموعه و هنگامی می‌بینیم که ماشا یک تخمِ پنگوئن پیدا می‌کند و خرس را وادار می‌کند تا آن را بشکند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала