درخواست دورکاری برای۵۰ درصد کارکنان در پایتخت ایران

© Photo / IRNAدرخواست دورکاری برای۵۰ درصد کارکنان در پایتخت ایران
درخواست دورکاری برای۵۰ درصد کارکنان در پایتخت ایران  - اسپوتنیک ایران
Telegram
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران خواستار دورکاری ۵۰ درصد کارکنان و کارمندان سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از العالم ، دکتر علیرضا زالی در نامه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار دورکاری ۵۰ درصد کارکنان و کارمندان سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی به منظور کاهش تردد در سطح شهر برای جلوگیری از شیوع کرونا شد.

هشدار مقام مسئول ایرانی درباره مرگ و میر بالا به خاطر کرونا - اسپوتنیک ایران
هشدار مقام مسئول ایرانی درباره احتمال مرگ و میر بالا به خاطر کرونا

در نامه دکتر علیرضا زالی خطاب به سعید نمکی آمده است: «با عنایت به ابلاغ مصوبه الزام سازمان ها و دستگاه های اجرایی مبنی بر استفاده حداکثر از دو سوم کارکنان و کارمندان برای فعالیت به صورت حضوری و استفاده از یک سوم دیگر به صورت دورکاری، چرخشی و... و. تاثیرات مثبت این مصوبه در کاهش تردد و تراکم صبحگاهی در استفاده از وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و اتوبوس در کلانشهر تهران، لذا استدعا دارد دستور فرمایید این مصوبه را به صورت ۵۰ درصد حضوری و ۵۰ درصد دورکاری، چرخشی و ... تصویب و ابلاغ فرمایند به نحوی که از مرخصی استحقاقی افراد نیز کسر نشود.»

طبق آخرین آمار منتشره تاکنون ۲۸۶ هزار و ۵۲۳ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد جان باختگان کرونا در این کشور به ۱۵ هزار و ۲۸۹ نفر رسیده است.

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала