مقام ایرانی در خصوص تجمعات در بهبهان توضیح داد

© Photo / Unsplashمقام ایرانی در خصوص تجمعات در بهبهان توضیح داد
مقام ایرانی در خصوص تجمعات در بهبهان توضیح داد - اسپوتنیک ایران
Telegram
فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان: در پی یک فراخوان تعداد کمی از مردم بهبهان برای اعتراض به وضعیت اقتصادی در ساعت 21 پنجشنبه در میدان بانک ملی این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، سرهنگ محمد عزیزی، فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان در خصوص تجمعات تعدادی از شهروندان بهبهانی گفت: در پی یک فراخوان تعداد کمی از مردم بهبهان برای اعتراض به وضعیت اقتصادی در ساعت 21 پنجشنبه در میدان بانک ملی این شهرستان تجمع کردند.

سرهنگ عزیزی افزود: ابتدا پلیس سعی داشت تا با مذاکرده این افراد را متفرق کند اما آنها نه تنها متفرق نشدند بلکه اقدام به سردادن شعارهای هنجارشکنانه کردند به همین دلیل پلیس هم با صلابت اقدام به متفرق کردن آنها نمود.

فرمانده انتظامی بهبهان اضافه کرد: خوشبختانه با تدابیر انجام شده هیچگونه خسارات مالی و جانی در این تجمع به وجود نیامد و افراد تجمع کننده هم به منازلشان هدایت شدند. 

سرهنگ عزیزی افزود: مردم باید بدانند که افراد و گروههای معاند در شرایط حساس کنونی قصد تحریک مردم و ضربه زدن به نظام را دارند و به طور حتم می خواهند با تحریک احساسات مردم در جامعه تنش ایجاد کنند زیرا آنها به هیچ عنوان دوست‌خواه مردم نیستند و برای ضربه زدن به نظام قسم یاد کرده اند.

فرمانده انتظامی بهبهان اظهار داشت: پلیس بر اساس وظیفه ذاتی خود با هر گونه بی نظمی و یا حرکتی که موجب بر هم زدن آرامش جامعه شود با قدرت و صلابت برخورد خواهد کرد به همین دلیل افراد نباید تحت تاثیر معاندان و مخالفان نظام قرار گیرند.

وی گفت: در حال حاضر آرامش در تمام شهرستان بهبهان حاکم است و هیچگونه مشکل یا بی نظمی در این شهرستان وجود ندارد.

شهرستان بهبهان در 200 کیلومتری شرق اهواز و در مرز خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد قرار دارد.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала