ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

وام با سپردن سفته برای رانندگان آسیب دیده از کرونا در ایران

© Sputnik / Siyavash Sobhgani وام با سپردن سفته به رانندگان آسیب دیده از کرونا در ایران
وام با سپردن سفته به رانندگان آسیب دیده از کرونا در ایران
 - اسپوتنیک ایران
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از آسیب دیدن ۲۱ هزار واحد کسب و کار در این استان به واسطه ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایلنا، محمد تقی آبایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بیان داشت: بر اساس آمار موجود، ۲۱ هزار واحد کسب و کار در استان مرکزی به واسطه ویروس کرونا دچار آسیب شده‌اند که بیش از ۱۷ هزار مورد آن مربوط به رانندگان حمل و نقل عمومی درون و برون شهری این استان است.

 محمدتقی آبایی‌ از بانک‌های عامل خواست که روند پرداخت تسهیلات جبران کرونا در بخش حمل و نقل عمومی درون و برون شهری را سرعت بخشند. 

وی خاطر نشان کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، ضمانت این قشر برای دریافت تسهیلات جبران خسارات کرونا یک سفته است و انتظار است بانک‌های عامل در این راستا همکاری مطلوبی داشته باشند و این تسهیلات را با سرعت پرداخت کنند.

آبایی در ادامه گفت: رقم تسهیلات در نظر گرفته شده برای رانندگان حمل و نقل درون و برون شهری به ازای هر نفر ۶۰ میلیون ریال است.

وی افزود: ۱۴رسته شغلی آسیب دیده از کرونا در کشور مشخص شده که زیرمجموعه این رسته‌ها بیش از یک میلیون واحد کسب و کار را شامل می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: دولت نگاه ویژه‌ای به حمایت از واحدها و صنوف آسیب‌دیده از کرونا دارد و تاکنون گام‌های بلندی در این خصوص برداشته شده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала