ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پدر و مادر عروس و داماد پس از برگزاری مراسم به کرونا مبتلا و فوت شدند

© AP Photo / Aaron Favilaپدر و مادر عروس و داماد پس از برگزاری مراسم به کرونا مبتلا و فوت شدند
پدر و مادر عروس و داماد پس از برگزاری مراسم به کرونا مبتلا و فوت شدند - اسپوتنیک ایران
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مرکز آذربایجان‌ غربی نسبت به برگزاری مراسم‌های غیرضروری در شرایط کرونایی هشدار داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مرکز آذربایجان‌ غربی خبر از فوت پدر و مادر عروس و داماد، بر اثر ابتلا به کرونا در پی برگزاری یک مراسم عروسی در آذربایجان ‌غربی داد.

آقازاده گفت: در پی برگزاری یک مراسم عروسی در آذربایجان ‌غربی، پدر و مادر عروس و داماد (4 نفر)، بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردند و این در حالی است که بارها نسبت به عدم شرکت در این تجمعات هشدار داده شده ولی الان یک عروسی منجر به مراسم ختم شد.

وی درباره وضعیت کرونا در آذربایجان‌ غربی تصریح کرد: تعداد 788 نفر از بیماران مبتلا به بیماری سندروم حاد تنفسی در بیمارستان‌های سطح استان بستری شدند که 304 نفر به طور قطع مبتلا به بیماری کرونا و 484 نفر مشکوک به کرونا هستند. در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان تعداد 180 نفر بیمار بستری شدند که از این تعداد 54 نفر به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند و وضعیت این بیماران وخیم گزارش شده است. در عرض یک روز تعداد 143 نفر در مراکز درمانی استان بستری شدند که 53 نفر مربوط به ارومیه، 9 نفر در بوکان، هشت نفر در تکاب، 28 نفر در خوی، 10 نفر در مهاباد، 12 نفر در میاندوآب، 9 نفر در نقده بودند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала