کشف ۱۶۰میلیارد ریال کالای قاچاق در تهران

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / کشف ۱۶۰میلیارد ریال کالای قاچاق در تهران
کشف ۱۶۰میلیارد ریال کالای قاچاق در تهران - اسپوتنیک ایران
Telegram
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران از کشف ۱۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در یکی از انبارهای جنوب تهران خبر داد.

به گزارش اسپونیک به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران اظهارکرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه راننده یک دستگاه وانت سواری مقادیر قابل توجهی ضبط صوت قاچاق را حمل و در سطح شهر تهران توزیع می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

 لوازم خانگی بدون شناسه در ایران قاچاق محسوب می شود - اسپوتنیک ایران
لوازم خانگی بدون شناسه در ایران قاچاق محسوب می شوند

وی با اشاره به اینکه روز گذشته خودروی متهم در حوالی شهر ری شناسایی شد، گفت: با هماهنگی قضائی خودرو مورد نظر توقیف شد و راننده آن برای تحقیقات پلیسی به این معاونت انتقال یافت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران افزود: متهم در بازجویی‌های اولیه اظهارکرد با همکاری مالک انباری در محدوده شهرک احمد آباد کهریزک مقداری کالای قاچاق را در آن مکان جمع آوری و با استفاده از همین وسیله نقلیه در سطح شهر آن‌ها را توزیع کرد.

مرادی با بیان اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، هویت مالک انباری شناسایی شد، گفت: با دستور قضایی بلافاصله اکیپی از مأموران این معاونت به نشانی انبار اعزام و موفق شدند در بازرسی از آن ۶۳۶۰ دستگاه انواع ضبط صوتی خارجی فاقد مجوز گمرکی را کشف کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در پایان اظهارکرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال اعلام کردند و هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала