ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هشدار در باره ظاهر شدن کرونای جدید در دهه آینده

پژوهشگران هشدار دادند که ویروس جدید کرونا از جانوران به انسان منتقل خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه « The Straits Times»،محققان سنگاپوری هشدار دادند که ویروس جدید کرونا از جانوران به انسان منتقل خواهد شد.

وان لینف رهبر برنامه بیماری‌های عفونی جدید وابسته به دانشگاه ملی سنگاپور اعتراف کرد که نمی توان زمان دقیق شیوع ویروس جدید را اعلام کرد و اینکه تا چه حد شیوع آن گسترده و جدی خواهد بود. متخصصان نگران هستند که کووید-19 از انسان به جانوران منتقل شده و پس از مدتی این فرایند برعکس شود.

رسانه ها: بانک های سنگاپور حساب های ایرانی ها را می بندند - اسپوتنیک ایران
رسانه ها: بانک های سنگاپور حساب های ایرانی ها را می بندند

معاون رئیس مدرسه عالی تندرستی جامعه در سنگاپور متذکر شد که تعداد واقعی مبتلایان به ویروس کرونا می تواند دهها بار بیش از  شاخص‌های رسمی باشد.  تنها راه کشف تعداد واقعی مبتلایان، انجام تست آنتی بادی است.

محقق انستیتوی ویروس‌شناسی ووهان نیز از گسترش جدید ویروس کرونا صحبت کرده و گفته بود که کشف این ویروس فقط قله کوه یخ است و آن را میتوان یک سیگنال نگران‌کننده برای کل جهان دانست.

در 31 دسامبر سال 2019، مقامات چینی از شیوع ذات الریه پنومونی ناشناخته در شهر ووهان در بخش مرکزی این کشور (استان هوبی) به سازمان بهداشت جهانی اطلاع دادند. کارشناسان عامل ایجاد کننده بیماری را شناسایی کرده اند، این یک ویروس جدید است.

این ویروس می‌تواند از طریق قطرات تنفسی از انسان به انسان هم منتقل شود.حدس زده می‌شود که ممکن است این بیماری از طریق تماس با این آبزیان یا خوردن آنها منتقل شود، ولی هنوز نتیجه نهایی در این زمینه حاصل نشده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала