اظهارات جدید بولتون علیه رئیس جمهور آمریکا

© AP Photo / Evan Vucciاظهارات جدید بولتون علیه رئیس جمهور آمریکا
اظهارات جدید بولتون علیه رئیس جمهور آمریکا - اسپوتنیک ایران
Telegram
مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید گفت؛ دونالد ترامپ بیشتر از گذراندن وقت با مشاورانش به تماشای تلویزیون توجه دارد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا که به تازگی کتاب خاطرات دوران حضورش در کاخ سفید برای «دونالد ترامپ» دردسرساز شده، در مصاحبه‌ای جدید درباره وقت‌گذرانی رئیس‌جمهور آمریکا مقابل تلویزیون گفت.

انتقاد بولتون از ترامپ به خاطر امتناع از حمله به ایران
 - اسپوتنیک ایران
انتقاد بولتون از ترامپ به خاطر امتناع از حمله به ایران

وی در مصاحبه با یکی از برنامه‌های شبکه آمریکایی "سی‌بی‌اس" گفت: فکر می‌کنم ترکیبی از تلویزیون و گوش دادن به افرادی خارج از دولت که به دلایلی به آن‌ها اعتماد دارد. فکر کنم اگر کسی میزان زمانی که وی واقعاً در دفتر بیضی (دفتر کار ترامپ) و زمانی را که در اتاق غذاخوری‌ خصوصی‌اش (جایی که به گفته بولتون ترامپ در آن اخبار تلویزیون را تماشا می‌کند) می‌گذراند اندازه بگیرد، آمار جالبی به دست بیاید.

بولتون در بخشی دیگر از این گفت‌وگو، از دادن پاسخ واضح به این پرسش که آیا با اطلاعاتی مبنی بر این که مقامات روسیه به نیروهای وابسته به طالبان برای کشتن نظامیان آمریکایی حاضر در افغانستان پاداش می‌دهند، روبرو شده بود یا خیر، سرباز زد.

وی گفت: درباره چیزهایی که از طریق اطلاعات دریافتی می‌دانم یا نمی‌دانم اظهارنظر نخواهم کرد. در مصاحبه‌های بیشماری که انجام داده‌ام گفته‌ام که قصد ندارم اطلاعات طبقه‌بندی شده را فاش کنم. این مسئله‌ای است که از قبل هم در خصوص آن با رئیس‌جمهور که تلاش می‌کند از این طریق، کتابم را سرکوب کند، در جدال هستم.

شبکه خبری سی‌ان‌ان دیروز گزارش داد رئیس جمهور آمریکا برای بازی گلف به ایالت ویرجینیا سفر کرده است. خبرنگار این شبکه که در پیامی توئیتری این مطلب را عنوان می‌کرد، نوشت این سیصد و شصت و ششمین بار در دوران ریاست جمهوری ترامپ است که وی به یکی از املاک خصوصی خود می‌رود که در این بین دویست و هفتاد و چهار بار آن سفر به یکی از زمین‌های گلف خود بوده است.

این خبرنگار در ادامه اضافه کرد: این بدان معناست که ترامپ بیش از یک سال از دوران ریاست جمهوری خود تاکنون را در یکی از املاک خصوصی سپری کرده است. 

سفر وی به زمین گلف در ویرجینیا در حالی صورت می‌گیرد که شیوع ویروس کرونا در آمریکا بار دیگر اوج گرفته است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала