روشی برای جلوگیری از سرقت صندوق عقب خودرو +ویدئو

© Photo / IRNAخودرو ایرانی سمند
خودرو ایرانی سمند - اسپوتنیک ایران
Telegram
ویدئویی کوتاه از روشی برای ممانعت از دستبرد از صندوق عقب خودرو در فضای مجازی منتشر می‌شود که واکنش جمعی از کاربران را به دنبال داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، یک ویدئوی کوتاه آموزشی توسط شهروند ایرانی تهیه شده است که روشی را برای جلوگیری از سرقت صندوق عقب خودرو ارائه می‌دهد و به صاحبان خودرو توصیه می‌کند با پوشاندن سوراخی که روی درب صندوق عقب خودرو وجود دارد خودرو را از این گونه سرقت‌ها ایمن کنند. در این روش سوراخ بالای قفل صندوق را با بستن پیچ و مهره پر می‌کنند تا جایی برای ورود هیچ ابزاری جهت باز کردن قفل صندوق وجود نداشته باشد.

کاربران ضمن گلایه از افزایش سرقت‌های اخیر عنوان می‌کنند بیشتر ماشین‌های قفل و سوئیچ‌دار ایرانی با ساده‌ترین روش‌ها قابل دستبرد هستند. جمعی از کاربران دلیل افزایش سرقت‌ها را بیکاری و مشکلات مالی سارقان عنوان می‌کنند و معتقدند در صورتی که مردم از لحاظ مالی تامین می‌بودند و در سطح رفاه اجتماعی مناسبی قرار داشتند اینگونه دست به دزدی‌های کوچک و بزرگ نمی‌زنند.

View this post on Instagram

A post shared by آی آر اسپرت کارز/IR.SportCars (@ir.sportcars) on

گروهی از کاربران نیز بر این باورند که خودروهای تولید داخلی در ایران از لحاظ کیفیت و امنیت در سطح پایینی قرار دارند و سارقان با ترفندهای مختلف امکان دسترسی به آن را پیدا می‌کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала