ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دستور حسن روحانی به وزیر بهداشت ایران

© AP Photo / Iranian Presidency Officeدستور رئیس‌جمهور ایران به وزیر بهداشت
دستور رئیس‌جمهور ایران به وزیر بهداشت - اسپوتنیک ایران
رئیس جمهور ایران بر اطلاع رسانی بموقع، دقیق و فراگیر به مردم در خصوص شاخص های تعیین وضعیت های سفید ، زرد و قرمز برای شهرها و استان ها از نظر وضعیت و شیوع بیماری کرونا در سراسر این کشور تاکید کرد.

به گزارش اسپوتنیک، حسن روحانی رییس جمهور ایران روز جمعه در گفت و گوی تلفنی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این کشور ضمن دریافت گزارش از آخرین وضعیت بیماری کرونا در سراسر ایران و ارزیابی از اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، بر اطلاع رسانی به موقع ، دقیق و فراگیر به مردم در خصوص شاخص های تعیین وضعیت های سفید، زرد و قرمز برای شهرها و استانها از نظر شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.

شرایط پرداخت بیمه بیکاری کرونا در ایران - اسپوتنیک ایران
شرایط پرداخت بیمه بیکاری کرونا در ایران

روحانی در این تماس تلفنی بر ضرورت تعیین شاخص های سه وضعیت سفید، زرد و قرمز از سوی وزارت بهداشت و درمان تاکید کرد و افزود: دستورالعمل های بهداشتی برای بازگشایی و از سر گیری فعالیت ها در شهرستان های دارای هر کدام از این سه وضعیت، تدوین و ارائه شود.

رئیس جمهور ایران همچنین به وزیر بهداشت دستور داد تا  شرایط  و دستورالعمل های بهداشتی آغاز فعالیت مشاغل و مراکز پرتجمع و پر رفت و آمدی که تاکنون بازگشایی نشده اند را آماده و برای تصویب در جلسه روز یکشنبه ستاد ملی کرونا، ارائه کند.

دکتر "سعید نمکی" وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این تماس تلفنی، گزارش کاملی از وضعیت بیماری کرونا در ایران و همچنین اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به رئیس جمهور ارائه کرد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала