ایران: نقش موسیقی در زمان بحران کرونا چیست؟

© Sputnik / Soheil Ghanbarzadehایران: نقش موسیقی در زمان بحران کرونا چیست؟
ایران: نقش موسیقی در زمان بحران کرونا چیست؟ - اسپوتنیک ایران
Telegram
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران فراخوان مقاله با موضوع «نقش موسیقی در زمان بحران (با تاکید بر بحران کرونا)» را منتشر کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از  خبرگزاری مهر، معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با همکاری موسسه «آفتاب نو»  طی روزهای گذشته فراخوان مقاله با موضوع «نقش موسیقی در زمان بحران (با تاکید بر بحران کرونا)» با هدف تبیین جایگاه هنر موسیقی را منتشر کرده است.

روزنامه ایرانی - اسپوتنیک ایران
ابتکار جنجالی روزنامه ایران در شیوه توزیع روزنامه‌ها در بحبوحه کرونا +عکس، ویدئو

«نقش و کارکرد موسیقی و هنرمندان موسیقی در تسکین و ترمیم مشکلات روانی جامعه در زمان بحران»، «بررسی اثر بخشی سبک ها و فرم های مختلف موسیقی در بهبود وضعیت روانی جامعه هنگام بحران»، «چگونگی ارتباط رسانه و موسیقی در حل بحران»، «نقش و کارکرد صنعت موسیقی و وابستگان حوزه نشر موسیقی در زمان بحران» محورهای اصلی این فراخوان اعلام شده است.

علاقه مندان جهت شرکت در این فراخوان می توانند به تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران مراجعه کنند.

مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان خرداد ماه و اصل مقاله ها تا پایان مرداد ماه سال جاری اعلام شده است. ضمن اینکه  نتایج پس از داوری تا نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد. این در حالی است که بر اساس اعلام فراخوان حق نشر مقالاتی که وارد رقابت می شوند، به سازمان دهنده تعلق دارد و به سه مقاله برتر جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته با نظر هیات داوران، به یک مقاله برجسته، جایزه ویژه تعلق خواهد گرفت و مقاله‌های برگزیده در رسانه‌ها و به شکل کتاب منتشر خواهد شد.

 

 

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала