موفقیت ایران در مدیریت و مبارزه با بحران جهانی کرونا

© Samira Esmaeiliکرونا در ایران
کرونا در ایران - اسپوتنیک ایران
Telegram
بروجردی: کارخانه‌ها تغییر تولید داده‌اند و مواد شوینده، ضدعفونی‌کننده و ماسک تولید می‌کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «ایسنا»، به گفته بروجردی نماینده مجلس،ایران از موفق‌ترین کشورها در مدیریت و مبارزه با بحران جهانی کرونا است.

علاءالدین بروجردی در ادامه اظهار کرد:«از آغاز بحران کرونا در داخل کشور، منطقه و جهان به‌خصوص کشورهای مدعی و عناصر ضدانقلاب تبلیغات گسترده‌ای را علیه جمهوری اسلامی ایران از لحاظ مرگ‌ومیر و امکانات راه‌اندازی کردند.

ما انصافاً در سطح جهان جز بهترین‌ها باشیم چون‌که با توجه تجربه‌های 40 ساله گذشته مانند دوران جنگ و بلاهای طبیعی متعددی که به کشور وارد شد همه ارگان‌ها با توجه به بیانات مقام معظم رهبری از روز اول که پیام بسیار امیدبخشی دادند مردم نیز از همه ظرفیت‌ها استفاده کردند.

نماینده مجلس ایران: مسئولان از حرکت های غیرمسئولانه و تمارض به کرونا بپرهیزند - اسپوتنیک ایران
نماینده مجلس ایران: مسئولان از حرکت غیرمسئولانه و تمارض به کرونا بپرهیزند

کارخانه‌ها تغییر تولید داده‌اند و مواد شوینده، ضدعفونی‌کننده و ماسک تولید می‌کنند. از نیروهای خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا، پرستاران، دکترها، نیروهای مسلح، سپاه پاسداران ظرفیت‌های ملی ما که بهترین‌ها را ارائه کردند تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدواریم هر چه سریع‌تر شاهد پایان این مشکل ملی باشیم.

در حال حاضر کمبود ما در حداقل‌ها است درحالی‌که فروشگاه‌های بزرگ آمریکا و اروپا خالی از نیازهای اولیه مردم است در سراسر ایران فروشگاه‌های بزرگ ما نیازهای اولیه مردم را دارند و دغدغه‌ای وجود ندارد و تمهیدات لازم اندیشیده شده است».

کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران تازه‌ترین آمار مبتلایان و جان‌باختگان ویروس کرونا را اعلام کرد و براساس آن در شبانه روز گذشته در ایران 3186 مبتلای جدید شناسایی شده و 117 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

به این ترتیب شمار کل مبتلایان به کووید-19 در ایران به 41495 نفر و فوت‌شدگان به 2757 نفر افزایش یافت. تعداد کل بهبود یافتگان نیز به 13911 نفر اعلام شده است.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала