ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

جواب آزمایش کرونای قهرمان ایرانی پرتاب دیسک آسیا مثبت اعلام شد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / جواب آزمایش کرونای قهرمان ایرانی پرتاب دیسک آسیا مثبت اعلام شد
جواب آزمایش کرونای قهرمان ایرانی پرتاب دیسک آسیا مثبت اعلام شد - اسپوتنیک ایران
جواب آزمایش کرونای قهرمان ایرانی پرتاب دیسک آسیا و نایب قهرمان المپیک مثبت اعلام شد.

به گزارش اسپوتنیک نقل از تسنیم، نتیجه آزمایش کرونای احسان حدادی، قهرمان پرتاب دیسک آسیا و دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ مثبت اعلام شد.

بهبودی و ترخیص بیش از 11 هزار بیمار مبتلا به کرونا در ایران - اسپوتنیک ایران
بهبودی و ترخیص بیش از 11 هزار بیمار مبتلا به کرونا در ایران

اشکان اردیبهشت، عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون دوومیدانی ایران در این خصوص اظهار داشت: همان طور که پیشتر اعلام شد از روز چهارشنبه احسان حدادی را به شکل دقیق تحت نظر داریم و کلیه اقدامات لازم از قبیل فراهم کردن تجهیزات پزشکی برای پیگیری درمان او انجام شده است. در این رابطه  توسط  متخصص عفونی ویزیت، داروهای لازم نیز برایش فراهم شد و در منزل قرنطینه شد.

 عضو ستاد مقابله با کرونا در ورزش ایران تصریح کرد: با توجه به حمایت‌های فدراسیون پزشکی ورزشی و دانشگاه علوم پزشکی تهران، خوشبختانه روند مداوای حدادی در منزل به خوبی پیگیری می‌شود و به طور دقیق تحت نظر است. کلیه اقدامات با مشاوره متخصصین بویژه آقای دکتر صالحی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال پیگیری است.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران کل موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور را تا ۸ فروردین ۳۲۳۳۲ مورد اعلام کرد. بنا به اعلام کیانوش جهانپور ۱۱۱۳۳ نفر از بیماران مبتلا به این بیماری در ایران، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала