ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

انجام پرواز با اعمال محدودیت در ایران

پروازها با توجه به نیاز مراکز استان‌ ها برقرار و در مسیرهای غیر ضروری متناسب با درخواست استانداران با محدودیت‌ های لازم فعالیت می کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی ایران، اظهار داشت: با توجه به توصیه‌ های انجام شده مبنی بر کاهش سفرها و اعمال محدودیت در ترددها به منظور توقف چرخه انتشار ویروس کرونا و کاهش بیماری‌های ناشی از آن، به اطلاع مسافران بخش هوایی می‌رساند از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری و مسافرت‌های خود را به حداقل کاهش دهند.

زاخاروا تحریم ها علیه ونزوئلا را ابزاری برای نسل کشی خواند - اسپوتنیک ایران
زاخاروا تحریم ها علیه ونزوئلا را "ابزاری برای نسل کشی" خواند

وی افزود: به منظور کاهش شیوع بیماری و جلوگیری از انتقال آن به سایرین، در فرودگاه‌ها، تست‌های غربالگری انجام و از ادامه سفر مسافران مشکوک به بیماری ممانعت به عمل می‌آید.

دهقان توصیه کرد: در حین سفر و حضور در فرودگاه و هواپیما از ماسک استفاده و رعایت توصیه‌ های بهداشتی به عمل آید.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: فرودگاه‌ ها و شرکت‌ های هواپیمایی ملزم به انجام توصیه‌ های بهداشتی در ضد عفونی اماکن عمومی از جمله ترمینال‌ ها و هواپیماها هستند و بر اساس مقررات ابلاغی اقدامات لازم را انجام می‌ دهند.

وی افزود: با توجه به اینکه انجام پرواز علاوه بر جابجایی مسافران نقش پشتیبانی در تأمین اقلام ضروری و فوری نیز داراست لذا با توجه به نیاز مراکز استان‌ها پروازها برقرار بوده و در مسیرهای غیر ضرور با توجه به درخواست استانداران و تأیید مقامات ذیربط محدودیت‌های لازم اعمال می‌شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала