ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

بستری شدن ۱۰۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری

© REUTERS / China Dailyبستری شدن ۱۰۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری
بستری شدن ۱۰۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری
 - اسپوتنیک ایران
رئیس بیمارستان مسیح دانشوری اعلام کرد که از بین ۱۰۴ بیمار مشکوک به کرونا، تعداد ۵۰ درصدشان بهبود کامل یافته و یا در حال بهبود هستند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، دکتر ولایتی در نشست خبری که روز دوشنبه در بیمارستان مسیح دانشوری در خصوص اقدامات بیمارستان مسیح دانشوری برای مقابله با کرونا توضیح داد و گفت: ویروس کرونا که اخیرا در کشور چین شیوع پیدا کرده، یک نوع بیماری عفونتی تنفسی محسوب می‌شود که به سرعت شیوع پیدا می‌کند و موجب می شود که از مرزها به کشورهای دیگر برود.

وی بیان داشت: احتمال این که پزشکان بتوانند در داخل مرز کشورها، این ویروس را کنترل کنند تا به سایر نقاط دنیا نرود، وجود ندارد و بسیار سریع در دنیا شیوع پیدا می‌کند. در ایران به ‌تازگی این ویروس مشاهده شده که خوشبختانه با مدیریت وزیر بهداشت به سرعت تدارکات لازم مهیا شده و در حال حاضر آمادگی لازم برای مقابله با کرونا در کشور وجود دارد.

شایعه تا واقعیت کرونا در ایران - اسپوتنیک ایران
گزارش و تحلیل
شایعه تا واقعیت کرونا در ایران

ولایتی گفت: بیمارستان مسیح دانشوری قطب درمان بیماری‌های عفونی و تنفسی است. کرونا با تنفس ارتباط دارد و این بیمارستان می‌تواند خدمات مورد نظر در مقابله با کرونا را ارائه کند. تعداد بستری‌های مشکوک به کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری ۱۰۴ نفر بوده که ۵۰ درصد آنان بهبود کامل یافته و یا در حال بهبود هستند و البته بیماران سنین بالا، دیابتی و کلیوی در این نوع ویروس آسیب‌پذیری بیشتری دارند.

وی افزود: وزارت بهداشت و بیمارستان مسیح دانشوری به طور مستمر آمار و اطلاعات مربوط به کرونا را اطلاع‌رسانی می‌کنند.

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری گفت: در حال حاضر پزشکان ما در حال خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا هستند. در شهر قم، شاهد ثبات در بخش بیماران مبتلا به کرونا هستیم و هیچ جای نگرانی برای مردم نیست و امیدواریم شاهد روند کاهشی بیماران مبتلا به ویروس کرونا باشیم.

دکتر ولایتی ادامه داد: همه پزشکان با جان و دل در حال خدمت به بیماران مبتلا به کرونا هستند و حتی دو نفر از آنان به ویروس کرونا مبتلا شدند. 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала